شخصیت کلی متولدین فروردین شما هنگامی که خورشید در اولین خانه منطقه البروج قرار می گیرد متولد شده و امواج پر قدرت خورشید و همچنین سیاره فرمانروای خود (مارس)را جذب
کرده اید.این علامت که فرمانده منطقه البروج است,سر و مغز یعنی هوش,ذهن قوی و تعقل را نشان می دهد.برجستگی ویژه شماعزم راسخ است.شخصیت پر تکاپوی شما همراه با قابلیتهای ما فوق عادی فکری,شما را مستعد رهبری
در رشته های مختلف,از کسب و کار گرفته تا حرفه های هنری,نموده است.
شما قدرت این را دارید که دوستان با نفوذی برای خود دست و پا کنید.این مسئله به اضافه تمایل قوی که برای زندگی اجتماعیدر شما هست,سرمایه_ هایی هستند که باعث می شوند شما به قله صعود کنید.
(مارس)سیاره هادی شما در رویاروییبا مسایل شهامت زیادی به شما داده است و عزم راسخ و قدرتی که در وجودتان هست نیز شما را یاری می دهند;در
صورتی که این نیروها را به طرز سازنده ای به کار گیرید.کارینیست که به وسیله آنها نتوانید انجام دهید,ولی متاسفانه در درون شما این تمایل نیز وجود دارد که این نیروها را به سویی سوق بدهید که نتایج مضری از آنها حاصل شود.
سیاره مارس شما را متمایل می کند به اینکه بعضی مواقع تصمیمهای عجولانه
و از روی انگیزه آنی بگیرید.این امر باعث می شود که کمی بی پروا و شتابزده عمل کنید بدون اینکه قبلا در مورد کاری که می خواهید بکنید به اندازه کافی فکر کرده باشید.اگر از پیش در مقابل این نوع تمایلات خود جبهه نگیرید,اختلاف,
عدم تفاهم و جدال و ستیزه در قسمتهای مختلف زندگی همراه شما خواهد بود.بنابراین قبل از اینکه اجاره نامه,قرارداد یا هر نوع سند مهم دیگری را امضا کنید,درباره آن بدقت فکر کنید.به نصایح دوستانی که قلبا هم سلیقه شما هستند توجه کرده و در هیچ کاری عجله نکنید.زمانی که تحت فشار هستید هیچ نوع تصمیمی نگیرید.این موضوع بسیار مهم است زیرا شما شخص فکور و ایده آلیستی هستید.موجودی دلسوز و قابل اعتمادید.این قابل اعتماد بودن شما باعث میشود که بسادگی شما را بفریبند و همدردی شما به دیگران اجازه می دهد که مسایلی را به شما تحمیل کنند.شما باید بیاموزید که تملق را از ستایش صادقانه تشخیص بدهید و در مورد مردمی که با شما سر و کار دارید قاطع تر باشید. مهم نیست اگر بعضی اوقات این مسئله باعث ناراحتی
جزئی بشود.برای موفقیت در زندگی شانسهای شما فوق العاده است. گرچه به علت اینکه موجود فعالی هستید متمایل به داشتن شغلهایی هستید که با تجارت همراه است لیکن پول به تنهایی برای شما اهمیت چندانی ندارد و فقط نشانه ایاست از قدرت و امنیت.در اوایل زندگی,امکان این هست که به دلیل نداشتن راهنما یا قدم گذاردن در یک راه غلط,مقداری پریشانی و شکست برایتان پیش بیاید,ولی هنگامی که خودتان را باز یافتید,با سرعتی غیر عادی به سوی ترقی گام بر خواهید داشت.
احتمالا مسئولیتهای زود هنگامی به دوش متولدین این ماه گذاشته می شود.
این تجربه ها برای سرپا ایستادن شما در زندگی آینده تان مفید خواهد بود. خیلی مطبوع خواهد بود اگر برای ایجاد تعادل در شخصیت خودتان,در اوایل زندگی و جوانی آموزشهایی در رشته هایی که خلاقیت دارد و یا رشته های هنری,به شما داده شود.طبیعت شما به مهربانی بهترین پاسخ را می دهد و در عوض از اجبار و استبداد خشمگین می شوید.شما نه تنها از انتقاد عصبانی
می شوید بلکه باید بر ضد این حالت که حتی پیشنهادات هم گاهی شما را خشمگین می کنند بجنگید.به هر حال آنقدر با هوش هستید که بتوانید بر این
خشم غریزی غلبه کرده و انتقادات را بخصوص اگر سازنده بود و از طرف دوستان
صمیمی و صادق به عمل آمده باشد,بپزیرید.باید سعی کنید بر علیه زود خشم بودن و رد کردن انتقادات دیگران بجنگید,زیرا پر تکاپو بودن شما ایجاب می کند که اعمالتان با ملاحظه کامل انجام گرفته و در بعضی موارد محدود بشوند.از جهت عاطفی شما مجموعا موجود متعادلی هستید,فقط گاهی کمی تاثیر_ پذیر و کج خلق می شوید.دیگران به آسانی می توانند شما را افسرده یا خوشحال کنند.قوه تخیل بسیار زیادی دارید.با محبت,صمیمی و بخشنده هستید و دلتان می خواهد تا جایی که می توانید به دوستان خود کمک کنید.
شما دوست خوبی هستید,ولی اگر از کسی رو برگردانید برای همیشه به روابط
خود با او خاتمه می دهید.سعی کنید قبل از اینکه دوستی را از زندگی خود برانید,مطمئن شوید که کار درستی می کنید.
ماه فروردین این قدرت را به شما می دهد که جای خود دا در بالاترین حد کسب
و کار و زندگی اجتماعی باز کنید.اشخاص مهم شما را در راه رسیدن به شهرت
و سعادت یاری خواهند کرد.این اشخاص ممکن است حقوقدان,طبیب,
سیاستمدار,بانکدار و یا یک هنرمند باشند.در سرنوشت شما رسیدن به موقعیتی که در آن رهبر عده ای باشید و یا در دستگاه دولتی به عنوان یک فرد قابل اعتماد کار کنید,پیش بینی شده است.
خصوصیت مردان متولد فروردین

مردی است رک و راست ، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاست طلب که دوست دارد رهبر و فرمانده باشد . آیا روح این مرد و باطن مخفی او را می شناسید.

منجمین، مرد متولد این برج را با جملات جالبی توصیف کرده اند. ( رعد وبرق، مشعل پرنده، منبع نیروهای صادق و رک و راست)او برای زن می تواند یک آن بسیار هیجان انگیز و گرم و ایده آل باشدو یک آن دیگر سرد و یخ و بی تفاوت وگریزان.

اگر در جستجوی یک مرد سربراه ، همیشه یکنواخت، و صد درصد مطمئن و امن و امان هستید، او را به همسری انتخاب نکنید. اما اگر طالب فقط عشق و هیجان هستید، او بهترین مرد دنیاست.

او می تواند مدتی شمارا غرق در شوق و حرارت بکند و بعد در یک لحظه مثل یک تکه یخ سرد و خاموش بشود. در لحظه ای که در اوج هیجان است ، حرفی زنید و یا کاری بکنید که مطابق میلش نباشد ، آنگاه درست مثل چراغی که کلیدش زده بشود ، فورا خاموش می شود. او با ملاحظه کاری و محافظه کاری میانه خوبی ندارد . شجاع و با اعتماد به نفس است. همیشه جلوتر از دیگران می تازد و حتی گاهی از امکانات خود نیز قدم فراتر می گذارد . مرد متولد برج حمل یک موجود مملو از انرژی و عقاید سازنده است . باری بعضی اوقات کارکردن را او می تواند مشکل باشد اما بدون شک بسیار مفید است.

او هرگز به گذشته فکر نمی کند، رفتار و قیافه ظاهری اش جوانتر از سنش به نظر می رسد اگر چه از بسیاری جهات خوش آیند است اما گاهی موجب می شود که نسبت به سنش قدری جوانتر جلوه کند و این حالت تا وقتی که پا به سن بگذارد، در وی باقی می ماند. او با این دست و آن دست کردن و ذره ذره جلو رفتن جدا مخالف است و پیوسته مایل است که یک قدم از دیگران جلوتر بدود. او می تواند منبع سخاوت و بخشندگی باشد و پول ، وقت، احساسات و امکاناتش را در بست در اختیار دیگران ، حتی کسانی که ایشان را خوب نمی شناسد، بگذارد ، ولی اگر خواسته اش برآورده نشود ، و یا با کسانی که دوست ندارد مواجه بشود، یا مجبور بشود با عده ای آدم منفی باف کار کند، به موجود دیوانه کننده ای بی پروا، بدون انعطاف ، خشن، یکدنده و متوقع تبدیل خواهد شد.

 
اگر عاشق بشود
--------------------------------------------------------------------------------
وقتی عاشق می شود ، گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او چنان غرق اوهام عاشقانه می گردد که گویی در تمام کره زمین فقط او معشو قه اش حق زندگی دارد. او در نهاد خود ایمان دارد که عشقش تنها عشق حقیقی است که از بدو پیدایش به وجود آمده است. اگر این عشق بشکند ، با تمام نیرو و با استفاده از کلیه امکانات سعی می کند قطعات آن را برچیند و دوباره به هم پیوند دهد تا شاید آب رفته دوباره به جوی برگردد، و اگر بار اول موفق نشد، دوباره کوشش به خرج می دهد. مرد متولد برج قوچ در عشق خود واقعا پا بر جاست مگر اینکه طرفش متولد طرفش متولد برج عقرب آبان باشد. او نسبت به امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل است که در هر عشقی میخواهد مولف یک کتاب عاشقانه باشد و در یک کتاب پرشور عاشقانه رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد ، هر چه هست شوریدگی و دیوانگی است.

در برخورد با معشوقه اگر چه به طور کلی آدم آرامی است، اما این آرامش نباید شما را خام کند، مخصوصا اگر در دهه اول این ماه به دنیا آمده باشد او زیاد حرف نمی زند ، خیلی تظاهر نمی کند و شاید حتی نتواند مرد عاشق پیشه ای جلوه کند اما اگر می توانستید به داخل قلب و مغزش رسوخ کنید ، با کمال تعجب می دیدید که روی توده ای آتش ریخته شده است. او در هر کاری مخصوصا کار عشق بدون شک یکی از جدی ترین ، صمیمی ترین و خشن ترین افراد روزگار است.

به احتمال قوی هیچ یک از متولدین برج دوازده گانه سال به اندازه متولد برج فروردین نمی توانند در عشق پابرجا باشند. صداقت او مانع از گمراهی شما می گردد و طبیعت ایده آل او عشق را همیشه شکوفا وآتشین نگاه می دارد . اما امان از روزی که کتاب عشق برای او یکنواخت نشود و طوفان آرام بگیرد ، او به سهولت با سرد شدن آتش عشق به جستجوی یک شیرین دوم، سوم، چهارم و حتی هزارم می رود. از آنجا که در کار عشق ، مثل بقیه امور زندگی ، پاکباز و صادق و هیجان پرست است ، اگر عکس العمل معشوقه چنانکه باید و شاید گرم و طوفانی نباشد و این توهم را در وی به وجود بیاورد که بر غم کوشش هایی که به خرج می دهد ، نمی تواند به مقصود خود که بر خورداری کامل از یک عشق است برسد، در عرض مدت کوتاهی تغییر عقیده می دهد و مرغ دلش به بام دیگر پر می کشد.

در زناشوئی چگونه شوهری است
--------------------------------------------------------------------------------
در زندگی زنا شوئی پایبند اصولی است که اگر نادیده گرفته بشوند، مانند خوره جانش را می خورد ، او گاهی به راستی میل ندارد زنش را دائما در حال آرا یش کردن ، رنگ کردن مو ببیند. او را هرگز به حریم اتاقی که مخصوص آرایش ونظافت است راه ندهید. اگر شوهر یک زنی متولد فروردین ماه بود ، باید جدا مواظب باشد کارهایی از قبیل گذاشتن پاها به روی میز و جویدن آدامس به هنگام تماشای تلویزیون ، و سایر حرکات جلف وسبک انجام ندهد. او را به جزئیات زندگی کاملا خصوصی خود مثل دعوای با مادرتان ، یا گذاشتن پماد به روی زخم روی کمرتان و از قبیل مسائل شخصی آشنا نکنید. وقتی او منزل می آید، دلش می خواهد زنش را شاد و خندان با بوی عطری که دوست دارد ، ببیند. مبادا جمله و کلمه ای دل آزار حواله او بدهید. زیرا برایش دیوانه کننده خواهد بود . اگر متوجه بشود که این میل و خواسته اش هیچ احساسی را در همسرش برنمی انگیزد ، در چنین مواردی ابتدا سخت دل شکسته میشود ، بعد دستخوش عصبانیت می گردد و آن وقت به جستجوی زن دیگری می پردازد که همانند خودش در نشان دادن احساساتش صادق باشد . از نظر او این کار به هیچ وجه خیانت محسوب نمی شود. او خود را گناهکار نمی داند ، از نظر او زن بی احساس اوست که خیانت کرده است، او خیال می کرد که زنش موجودی است دوست داشتنی و گرم و صمیمی در حالی که اکنون می بیند تمام افکارش پوچ و بیهوده از آب در آمده است. او به طور طبیعی قادر به تحمل زن شلخته ، بی احساس ، کم هوش، بد لباس و نامرتب نیست و در مقابل این ناملایمات شدیدا از خود عکس العمل نشان می دهد . در مقابل اگر زن یک چنین مردی به خواسته اش توجه کند، می تواند مطمئن باشد که او با بزرگواری تمام زن های دیگر را در دنیا نادیده می گیرد . قلب متولد فروردین ماه فقط یک اتاق برای یک زن دارد ( مگر اینکه والدینش هر دو متولد ماه جوزا «خرداد» باشند.) او خیلی قبل از آنکه به همسرش خیانت کند، از او فاصله می گیرد و از وی دلسرد می گردد و قبل از اتفاق این واقعه به شکلهای مختلف به مبارزه برای نجات عشق خود می پردازد. متولد برج حمل از زن خجول، ملالت آور، و منفی باف متنفر است. زنش باید او را متقاعد بکند که از همه بهتر و برتر است و اگر توانست این فکر را در او به وجود بیاورد، می تواند به وفاداری اش ایمان پیدا کند ، این کاری است که آزمایشش برای هر زنی که شوهرش متولد فروردین است ، بسیار جالب و دل انگیز خواهد بود. او در عین حال که ایده آل است، به حقایق نیز توجه شدید دارد، از اقرار به اشتباه شدیدا متنفر است و یا اینکه هرگز نمی تواند ببیند که عشقش رو به خاموشی می رود ولی از آنجائی که در تصمیم های خود خیلی پابرجاست ، برای همسرش این امکان وجود ندارد که بتواند آب رفته را به جوی برگرداند. برای این کار اوانتخاب نماید. اگر قبلا کمتر به خواسته های او توجه شده است ، برگرداندن او از نیمه راه فرار از منزل محتاح کوشش فراوان است و زن باید در این حالت به این نکته توجه کند که شوهر متولد فروردین از پنجه افکندن لذت فراوان می برد، او تشنه رقابت ، کشمکش و نبرد است، پی در این بارزن باید از تمام امکانات و ریزه کاری های زنانه خود استفاده کند تا از نبرد پیروز و موفق از آب در آید . در یک چنین کشاکشی اسلحه ای که اصلا نمی تواند موثر واقع شود، سعی در جلب او از راه سکس است ، اما همین آدمی که درمقابل اسلحه سکس مطلقا از خود مصونیت و قدرت نشان می دهد، واجد من الوجوه نباید از تحریک حس حسادتش استفاده بشود. یک کلمه و یا حتی یک نگاه گرم شما به مرد دیگری می تواند او را همیشه از شما سرد کند( ولو اینکه جسمش به علل مختلف در خانه باقی بماند) او می خواهد که در هر مورد جلوتر و بر تر از دیگران باشد و این حالت شامل حال قلب شما نیز می گردد . متولد برج فروردین دارای حس مالکیت و حسادت فوق العاده شدیدی است . در این مورد فقط متولدین ماه اسد ( مرداد ) عمس العمل شدیدتری از خود نشان می دهند و شاید به همین دلیل هم باشد که از تا از کسی صد درصد اطمینان نداشته باشد، عاشقش نخواهد شد. زن یک مرد متولد فروردین باید به این حقیقت گردن بگذارد که گرم گرفتن شوهرش با زنان دیگر مجاز و بدون تزویر وریا است و او این کار را حق مسلم خود میداند در حالی که زنش را به شدت از آن منع می کند. اگر این شخص متولد ده روز اول فروردین باشد، زنش را به یک پا سنگ می بندد و متوقع است که او باید بدون اعتراض همانجابماند و این زن اگرمی خواهد که شوهرش واقعا از آن او باشد و هرگز به وی خیانت نکند و لحظه ای از فکر او غافل نباشد ، نه تنها نیاید حتی یک انگشتش را از دایره ای که به اطرافش کشیده شده است ، بیرون بگذارد بلکه حتی باید مواظب حرکات چشم هایش نیز باشد که مبادا به روی یک مرد نگاه یا خنده معصومانه کند.

ازنظر اجتماعی چگونه مردی است
--------------------------------------------------------------------------------
یک مرد متولد فروردین ماه طبیعتا دارای حس یاغی گری است .. او عشق وافری به طرد واضعین و مجریان قوانین دارد و ایمان دارد که خودش از هر موجود دیگری بهتر و بیشتر می توانید جوانب موضوعات مختلف را در نظر گرفته و به کنه آنها پی ببرد. البته هیچ استبعادی وجود ندارد که واقعا هم همینطور باشد ، اما طبیعی است که قبولش برای دیگران آسان نیست. آز آنجا که او عادت دارد مستقیما به قلب مشکلات حمله کند و در این کار بدون هیچ نوع عادت دارد مستقیما به قلب مشکلات حمله کند و در این کار بدون هیچ نوع مقدمه ای با شتابزدگی قدم پیش بگذارد ، احتمال بسیار است که در زندگی به دفعات زمین بخورد و با ناکامی مواجه بشود و از آنجا که همیشه می خواهد رهبر باشد و از دنباله روی وحشت دارد، بالطبع قدرتمند ترها بارها به وی می آموزند که نمی تواند یکه تاز میدان باشد، و در این حالات است که آغوش همسرش تنها پناهگاهش می شود و سعی می کند در جوار او غرور جریحه دار شده اش را التیام ببخشد، و این جاست که همسرش پی می برد در ورای این اعتماد به نفس عجیب، و این حالت تجاوزکارانه، نقطه ضعفی در نهاد او وجود دارد که عبارتست از اینکه او ترجیح می دهد بمیرد ولی به ضعف و شکست اعتراف نکند، زنی که بتواند در یک چنین مواقعی با ملاطفت و ملا یمت و نثار عشق خود او را یاری دهد، تا شکست مزبور را جبران یا فراموش کند، می تواند یقین داشته باشد که قلب شوهرش را برای همیشه در اختیار خواهد داشت. در این گونه مواقع به هیچ صورتی حق را به جانب دشمن او ندهید. او همیشه خواهان آن است که همسرش صادقانه و از صمیم قلب او را محق بداند.

با دوستان چگونه رفتار می کند
--------------------------------------------------------------------------------
در طبیعت متولد فروردین ریا و تزویر به ودیعه گذاشته نشده است و به این ترتیب وقتی از کسی رنجیده ، آثار ملال و رنجش در او خیلی زود معلوم میشود. در چنین وضعی رفتار گرم و صمیمانه و نحوه گفتار و برخوردش آشکارا عوض می شودو این حالت معمولا با تذکر صریح رنجشی که پیدا کرده است، به نقطه اختمام خود می رسد . در مقابل باید جوش وخروش ها و حتی پرخاشجویی های ناگهانی او را کمتر جدی گرفت زیرا مفهومشان قطع رابطه دوستی نیست و یک آتشفشان زود گذر است . به این ترتیب از قهر و بی اعتنایی او باید خیلی بیش از داد و فریاد ش ترسید.

متولد اولین ماه سال حیله گری و نقشه کشی ودوز و کلک را نمی پسندد. او آدمی است رک و راست و این حالت را چه در امور تجاری و کار و در عشق و احساسات آشکارا میتوان در وجودش دید وشناخت. او وقتی هدفی را در نظر گرقت چه در مسائل مادی و اجتماعی و اداری و چه در عرصه عشق و عاطفه یک دقیقه را هم نمی خواهد تلف کند. مثلا اگر پی برد که عاشق است، فورا قدم پیش میگذارد ، اما در این مورد باید به وی امکان داده شود که خودش به این امر واقف بشود، نه اینکه در تنگنا گذاشته شده ، که خیال کند عاشق شده است.

در زندگی خانواده متولد ماه فروردین به همان سماجتی که سعی دارد همیشه در راس و قبل از همه باشد ، در عذر خواهی پس از بگو مگو ها نیز قبل از طرف مقابلش قدم پیش می گذارد و به همین ترتیب اولین نفری است که در صورت لزوم از همسر آزرده خاطر خود پوزش میطلبد. او به هنگامم بیماری و یا ناراحتی شانه به شانه همسرش می ایستد. ار بذل جان ومال به هیچ صورت دریغ نمیورزد و از انواع مکاتباتی که برایش وجود داشته باشد، استفاده می کند تا زنش غمهای خود را فراموش کند.

برای متولد ماه فروردین هیچ چیز به اندازه همسرش در این دنیا ارزشمند نیست( البته همسری که از نظر او دلخواه باشد) با وجود این وقتی موضوعی فکرش را مشغول می دارد و به مسئله ای بغرنج می اندیشد ، هر گز میل ندارد که کسی مزاحمش بشود و یا به کمکش برود . شما اگر شوهرتان متولد اولین ماه سال است، فقط و فقط وقتی به کمکش بروید که از شما مدد بخواهد . یادتان باشد شما همسرش هستید اما باید همیشه یکی دو قدم خودتان را از او عقب تر نگاه دارید.

یک چنین مردی می خواهد که زنش در عین حال هم یک زن به تمام معنی باشد و هم یک همسر، او می خواهد که شما بتوانید در مواقع مختلف بطور مستقل دست به اقدامات لازم بزنید، اما در عین حال فراموش نکنید که مایل است به او وابسته باشید، از و حمایت بخواهید و حس برتری طلبی و رهبری او را ارضاکنید. اگر شما به نحوی این حس او را جریحه دار کنید، ممکن است با سخت ترین عکس العمل ها مواجه شوید و او بدترین کلمات را به شما می گوید ، در حالی که واقعا منظورش به هیچ وجه حرف هایی که می زند نیست و لحظه ای پس از فروکش کردن جوش وخروشش انتظاری دارد که شما درست مثل خودش فورا جریان را خاتمه یافته تلقی کنید.

مرد متولد برج حمل می خواهد که عملا بزرگ و رهبر خانواده باشد . از شنیدن ایراد چنان بیزار است که ممکن ناگهان روی همه چیز خط بطلان بکشید . او به علت علاقه واقعی که به زن و همسرش دارد، به زحمت می تواند بودجه خانواده را تا آخر برج متعادل نگاه دارد ، اما شما یادتان باشد که اگر شوهرتان متولد فروردین است، هرگز از او نخواهید خرج خانه را به دست شما بسپرد. اگر او در جائی کارمند بشود، به احتمال قوی شغلش را خیلی زودتغییر می دهد و این تغییر ادامه پیدا می کند تا سر انجام در جایی خودش رئیس خودش بشود ، اما در تمام این مدت تا پای جان می کوشد که خانواده اش دچار مضیقه مالی نشود . متولد برج قوچ برای کودکان تازه به دنیا آمده اش یک مو جود خیال انگیز است . اما بعدها ، وقتی بچه هایش هفت هشت ساله شدند ، کوشش می کند تا آنها را به پیروی از خود وادارد و نیازمند به استقلال می باشند و او نباید همه الگوهای زندگی خود را به آنها تحمیل کند . پدر بودن یکی از نقش های زندگی است که او سخت به آن علاقمند است. اما در عین حال ممکن است نسبت به بچه هایش نوعی حسادت خاص نیز نشان بدهد اگر فقط احساس کند که بچه ها برای مادرشان بیش از او ارزش قائلند ، گرفتار حسادت می شود، و خیلی زود و سریع یک حالت بی تفاوتی نسبت به آن پیدا می کند.

خصوصیت زنان متولد فروردین
 

« عشق از زندگی جدا بوده است» بدون شک منظور افرادی غیر از زن های متولد فروردین ماه است . نمی دانم به کسی که عاشق یک چنین زنی باشد ، باید تبریک گفت و یا به حالش متاسف بود . ممکن است تصور کند که عشق همه چیز زندگی است .در حالی که او چنان مجذوب دنیای خاص خویشتن است که در عمل فقط آن را همه چیز زندگی می داند . او بیش از هر زن دیگری در این دنیا می تواند بدون مرد زندگی کند.

طبیعی است که زندگی بدون مرد ، مفهومش زندگی بدون احساسات عاشقانه نیست . او همیشه دلش می خواهد وشاید بتوان گفت نیازمند به آن است که قلب مهربان و خواب های طلایی اش به خاطر او بتپد و به همین دلیل هم همیشه یک چنین موجودی در ذهنش وجود دارد و موجودی که ممکن است مربوط به سالهایی بس طولانی گذشته و یا سالهای بسیار دور آینده باشد اما به هر حال او درشبهای مهتابی بهار به این عشق رو یایی خود می اندیشد و یکبه جالب آنکه بر غم وجود یک چنین آرزوی عمیقی اگر یک چنین شخصی وجود خارجی نداشته باشد ، کمبود آن را احساس نمی کند زیرا همیشه در ضمیر ناخود آگاهش معتقد است که هر کاری را ه یک مرد می تواند بکند ، خودش قادر است بهتر از آن را انجام بدهد.

زن متولد فروردین خودش راهش را در زندگی باز می کند و مایحتاج زندگیش را خودش فراهم می آورد و از حقش دفاع می کند بدون اینکه نیازی به وجود خودش خودش فراهم می آورد و از حقش دفاع می کند بدون آنکه نیازی به وجود یک مرد داشته باشد . به نظر او انجام کارهایش به دست خودش خیلی سریعتر از آن صورت می گیرد که به انتظاردیگری بنشیند و طبیعی است که یک چنین خصوصیاتی به مزاج مغرور مردها خوش آیند نیست . زن متولد فروردین مثل مرد متولد این ماه خواهان رهبری وپیشتازی است و این خواسته شامل تمایل او به برداشتن اولین قدم در امور عشقی نیز میگردد.

دختران متولد این ماه همیشه تعدادی عاشق سینه چاک در اطراف خود دارند و با وجود این همیشه در تخیلات خود دنبال کسی می گردند که جزو این عده نباشد . او در صورت لزوم می تواند سریعا همرنگ جماعت بشود ولی در عین حال دارای آن سرسختی نیز هست که بتواند از راحتی ها چشم بپوشد و با سیل مخالفت ها سینه به سینه بجنگد و به سینه هر مردی که عشقش را مورد تهدید قرار داده است ، دست رد بزند. این درست نمونه کاملی از خصوصیات اخلاقی یک متولد ماه فروردین است و او حتی پس از اینکه در زیر ضربات خرد کننده حوادث به کلی درمانده شد و تنها طفلش از دنیا رفت و مردی که دوستش می داشت وجایش را برای خاطر او به خطر انداخته بود ، ترکش کرد، باز قادر است بگوید که : « باشد و فردا هم برای خودش روز دیگری است » و این برای آمدنش انتخاب کرده است. زنی با قدرت فراوان که می تواند بر همه غمنامه ای یک نقطه پایان بگذارد و قادر به ایفای کامل نقش یک زن است و یعنی فرو ریختن اشک در موقع لزوم و به عهده گرفتن نقش مرد به هنگامی که مردی در زندگی او وجود نداشته باشد . طبیعی است داشتن یک چنین خصوصیات تهاجمی چندان جالب نیست و اما خوش بینی و امید او به آینده روشن ، ضامن معتبری برای سعادتمند شدنش می باشد.

زن متولد فروردین ، در صورت مساعد بودن زمینه در ابراز عشق پیشقدم می شود و بگذارید او بفهمد که دوستش دارید و اما خیلی هم دنبالش نروید . وفاداری او به عشق تا زمای که شما به آن پای بند باشید ، خارق العاده است زیرا وی اصولا موجودی رمانتیک می باشد. او به هیچ صورت مایل نیست که شکار بشود و اما اگر دید که شما تعقیبش نمی کنید ، دلسرد می گردد کما اینکه او از مردی که بخواهد به طور کامل بر وی مسلط باشد ، گریزان و از مردی هم که خودش را روی پاهای او بیندازد، روگردان و بیزار است.

متولد فروردین قبل از آنکه بگذارد گرمی عشق سراسر وجودش را در بر گیرد، می خواهد با دل مرد دلخواهش دست و پنجه نرم کند تا در این کشاکش طعم قدرت مردانه او را بچشد. او به طرز باور نکردنی رویایی است و همیشه آرزو دارد پرنس مورد علاق اش سوار بر اسبی سفید بیاید و او را برباید و به خاطر عشق او بادنیا بجنگد و آنچه را می خواهد در اختیارش بگذارد ، بدون اینکه قدرت مردانگی خود را فراموش کند و چون یک چنین موجودی فقط در رویا وجود دارد ، اغلب تنها می ماند . روزهایش روشن و مملو از هیجان است و شب هاییش تاریک و خاموش اما شعله های امید هرگز در قلبش خاموش نمی شوند و او پس از هر شکست قدم تازه ای پیش می گذارد. او باید از عشق خود احساس غرور کند اما این امر نباید موجب بشود کهشما ذوق و استعداد او را نادیده بگیریدو هر قدر نیاز مندی او شما زیاد تر باشد، باز کوشش می کند که دو برابر آن نیازمندی های شما را بر آورده سازد. او می تواند از خطای دوستانش چشم بپوشد ، مال و وقتش را صرف دیگران کند ، اما وقتی پای دل به میان آمد، ناگهان موجود دیگری می شود . آنچه که از آن اوست . این امر قاطعیت مطلق دارد. کوچکترین خطایی می تواند حسادت او را مثل یک بمب منفجر کند. مراقب باشید که در حضورش از هندمند مورد علاقه خود تعریف نکنید و یا از زن دیگری ولو اینکه از دوستان او باشد ، صحبتی به میان نیاورید . مردی که زنش متولد فروردین است ، بهتر است در اداره منشی مرد داشته باشد . این زن حد متوسط ندارد و اگر دلش بشکند ، در مدتی بسیار کوتاه از توده ای آتش تبدیل به قطعه ای یخ می گردد اما نکته مهم این است که آتش تنش زود خاموش می شود در حالی که سردیش ابدی است.

زن متولد ماه سال چه قبل از ازدواج و چه بعد از آن خواهان آزادی فراوان است و متوقع است که شما به وی و وفاداریش اطمینان کامل داشته باشید در حالی که عکس این امر را الزامی نمی داند. او به رغم تمایل شدیدی که به آزادی خود دارد ، فوق العاده به شوهرش وفادار است و متولد این ماه به طور طبیعی قادر به دوست داشتن دو مرد نیست زیرا بیش از آن صاف و صادق است که بتواند یک چنین نقش ریا کارانه ای را به عهده بگیرد و ایفای نقش کند. اگر این زن، شوهر داشته باشد و عاشق مرد دیگری گردد، قبل از آن که به وی خیانت کند ، رک و راست حقیقت را به شوهرش می گوید که دیگر نمی تواند زندگی مشترکی داشته باشد. این زن می تواند شور و هیجانی بسیار عمیق و تخیلاتی صوفیانه و عارفانه داشته باشد . این دو خصلت به شیوه ای غریب در وجود او با هم آمیزش دارند. او هر نوع رابطه ای را صمیمی و حقیقی و ابدی می داند و خیانت و بکار بردن را به کلی احمقانه و غیر ضروری می داند. عشق او مثل حرکات و گفتارش بی غل وغش و رک و پوست کنده است.

زن متولد برج اصولا واجد قابلیت های زیاد است، به طوری که تقریبا از عهده انجام هر کاری از فروشندگی تا نخست وزیری بر می آید. اگر در ارتش باشد ، خشونت یک گروهبان را به خود می گیرد و اگر مانکن باشد، ظرافت های یک دختر تمام عیار هیجده ساله را در خود بوجود می آورد . به هر صورت به شغل و کارش علاقه مندی نشان می دهد و به این دلیل کمتر ممکن است که از کار به خاطر عشقش دست بردارد.

البته از آنجا که او دختر رمانتیکی است ، این امکان وجود دارد که اگر عاشق شد ، به خیال تحقق بخشیدن به رویاهای طلائی خودش وداشتن یک خانه کوچک زیبای چوبی در حاشیه جنگل های شمالی و نشستن جلوی بخاری که گندم های هیزم در آن شعله ور است و لذت بردن از زندگی در جوار معشوق سبب شود که موقتا کارش را رها کند و اما وقتی که رنگ های این خانه جلای اولیه اش را از دست داد و این جا و آنجای طاقش شروع به چکه کرد وآنوقت با سرعت به جستجوی کسب و کار و موقعیت اجتماعی خود بر می خیزد . جلویش را نباید گرفت ، زیرا اگر خواسته های روحی متولد فروردین ماه بر آورده بشود، خیلی ساده از هر مشکل کوچکی که بو جود بیاید کوه بزرگی می سازد ودرد سر درست میکند. در عمل تقریبا کاری وجود ندارد که زن متولد فروررین ازعهده اش برنیامد.

اگر از او چیزی را بخواهد و یا احساس کند که داشتنش برای او ضروری است ، مصممانه قدم پیش می گذارد اعم از این که آن کار انجام شدنی باشد یا نباشد و به همین ترتیب در مقابل مشکلات چنان پایداری از خود نشان می دهد و چنان خود را با محیط تطبیق می دهد که باورش به راستی مشکل است.

زنی را می شناختم که به علت خراب شدن وضع مالی شوهرش مجبور بود با سه بچه خود در یک آپارتمان دو اتاقه زندگی کند . او روزی در خانه با خانمی که فال قهوه می گرفت و اصلا با یکدیگر آشنایی نداشتند ، بر خورد کرد و این خانم پس از نگاه کردن به فنجان قهوه که از آن نوشیده بود ، با ناراحتی گفت که زندگی سختی در انتظارش می باشد و این زن صادقانه پرسید : می توانید بگوئید که این زندگی تلخ از کی شروع می شود؟

همین خانم یک روز به سرش زد که یک سگ هم بیاورد و نگاه دارد و چون صاحب خانه گفت که « خانم : شما خودتان هم برای دو اتاق زیادی هستید تا چه رسد به اینکه سگ هم بیاورید » برای جامه عمل پوشاندن به خواسته اش ناگهان به فعالیت افتاد و به این در و آن در زد و یک دوره کلاس کار با کامپیوتر را دید و خلاصه در کمتر از یک سال وضع زندگی خود را از این رو به آن رو کرد. با در آ مد خوبی که نصیبش شده بود ، آپارتمان بزرگتری گرفت و سگ مورد دلخواهش را به خانه آورد . او تمام این و تلاش را فقط برای آوردن یک سگ به خانه و باز کردن جا برای آن سگ تحمل کرد . زن متولد برج قوچ به علت خوش بینی زیاد ، همیشه معتقد است که تیره روزی و ناکامی سرانجام روزی بر طرف می شود و آفتاب همیشه زیر ابر نمی ماند و به علت داشتن یک چنین طرز تفکری است که به معجزه هم اعتقاد دارد و معجزه هم برای کسانی که به آن اعتقاد دارند، همیشه رخ می دهد . این خانم در کارهای خود خیلی عجول است و در نتیجه چه بسیارند دفعاتی که این عجله برایش اشکالاتی به وجود می آورد اما او تا اولین تارهای خاکستری رنگ در لا بلای مو هایش پیدا نشده است که هر چیزی را باید از راه تجربه یاد بگیرد. به غرور خود سخت پایبندی نشان می دهد و اعتقادش بر این است که شکسته شدن غرور پایان زندگی است.

از لحاظ عشق این امکان وجود ندارد که زن متولد شده در ماه فروردین فریب گرگ های در لباس میش را بخورد و او را در مقابل زن فریب ها مصونیت دارد و خطر بزرگتر او را از جانب مرده های ایده ال و رومانتیک تهدید می کند که تازه در این مورد نیز او بارها مرده ایده آلی را که سر راهش قرار بگیرد ، در بوته آزمایش قرار می دهد.

کمتر زنی ممکن است مثل زن متولد فروردین ماه مددکار و دادرس باشد . او خیلی راحت برای اطرافیانش هدیه ای گران قیمت می خرد و در موقع بیماری ازایشان پرستاری می کند و به آنها پول قرض می دهد و سعی می کند بر ایشان کار پیدا کند و در مقابل انتظار مقابله به مثل راهم دارد.

او هر کاری را با شور و حرارت خاص انجام می دهد و اما شخصا منکر داشتن یک چنین خصوصیاتی است که اگر غمگین بود ، شوهرش هم غمگین واگر شاد بود شوهرش هم شاد باشد. او نه تنها مایل است که دوستان شوهرش را بشناسد، از میزان پس اندازه او خبر داشته باشد و جزئیات کارش را بداند ، بلکه حتی می خواهد که در خواب هاو رویاهای او نیز شریک باشد و همین حق را برای او قائل است. اگر بفهمد که شوهرش چیزی را از او پنهان کرده است ، دیوانه می شود و عصبانیت او واقعا نا خوش آیند است . هرگز نباید در جلوی دیگران کوچکتر ین ایرادی از طرز لباس پوشیدن و یا آرایش کردن و یا رفتارش گرفته شود. اگر این نکته رعایت شود ، او هم نسبت به رعایت حال و شخصیت شما در میان جمع پایبندی وسواس آمیز نشان می دهد.

جریحه دار کردن غرور و یا به مسخره گرفتن احساساتش قلب او را می شکند. اگر او با یک چنین رویدادی مواجه بشود، به آغوش شوهرش پناه می برد و در آن لحظه دنیا برایش تیره وتاریک است و او خود را عمیقا بی دفاع و آسیب دیده احساس میکند و اینجاست که شوهرش این امکان استثنایی را پیدا می کند تا موقعیت خود را در روح و قلب او استحکام بیشتری ببخشد . او عاشق قدرت است و می خواهد که همیشه واجد آن باشد و وقتی احساس کرد آن را از دست داده است ، باید از جایی دوباره تحصیل قدرت کند.

حالت ایده ال و خوش بینی بیش از حد زن متولد فروردین اغلب باعث می شود که به هنگام مواجه شدن با حقایق زندگی آزرده خاطر بشود . در یک چنین مواقعی دستیابی به قلب او کار فوق العاده ساده ای می گردد. اندکی نوازش و بازگرداندن اعتقاد اعتماد به نفس به او دردهای دلش را چهار طاق باز می کند. او صمیمانه انتظار دارد که شوهرش در صورت لزوم با تمام قوا به جانبداری از وی برخیزد و با دشمن به مقابله برخیزد( اما شما این کار را چنان انجام بدهید که راه برگشت از بین نرود زیرا همسرتان ممکن است خیلی زود یک چنین تصمیمی بگیرد) اگر مرد دلخواه خود را پیدا کند، به راحتی از همه چیز دست بر می دارد و او بدون وفاداری و صفای عاشقانه زندگی را هیچ می داند. به عنوان زن خانه شریکی دلسوز و یار و یاور است.

احتمالا خواهان داشتن کاری در خارج از منزل است زیرا محیط خانه برای شور و هیجانی که در وی وجود دارد ، بسیار کوچک و محدود کننده است. عصبانیتش شبیه به جرقه ای است که ناگهان از آتش بیرون می ریزد و ناگهان ظاهرمی شود و زود از بین می رود اما تعداد این جرقه ها معمولا بیشتر از مواردی است که می تواند آرامش خیالی برای شوهرش ایجاد کند. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که عصبانیتهایش ظاهری است ولی لطف و مهربانی اش عمیق و واقعی است . اندکی پر حرف اما حرف هایش سطحی و بی پایه نیست و در آن آثار هوشمندی کاملا مشاهده است و به این دلیل منطقا انتظار همدردی دارد . شوهر یک چنین زنی مجبور است او را به هنگام بروز بیماری به زور به رختخواب بفرستد اما بعد لازم است که کنارش بنشیند و دستش را در دست بگیرد.

زن متولد برج حمل در خانواده فوق العاده فداکار و کمک رسان است . اگر شوهرش از کار بیکار شود ، بدون تاخیر کاری پیدا می کند و نمی گدارد چرخ زندگی از حرکت بایستد اما به طور حتم برای شوهری که در آمدش از او کمتر باشد، احترامی قائل نیست ( در این حالت اگر چه او را ترک نمی کند اما شاید به علت جریحه دار شدن غرورش دیگر آن دلشادی سابق را نشان نمی دهد.) یک تعریف از طرز آرایش یک زن دیگر نیز همین حالت را در او به وجود می آورد اما خطرات احتمالی این کار خیلی بیشتر است. اگر بتوانید محیط زندگی خود را پا بر جا نگاهدارید ، او را به طرزی واقعا باور نکردنی شاد و دوست داشتنی خواهید یافت.

او به عنوان مادر پیوسته مواظب است که بچه هایش تمیز ، شاد و سلا مت باشند . عقل معاش خارق العاده از خود نشان نمی دهد اما شما می توایند او را یکی دو بار امتحان کنید. هیچ بعید نیست قابلیتش در این کار به اندازه ای که مورد نظر شماست ، باشد.

او ممکن است هر بار که بچه اش گریه می کند ، بغلش نکند و یا مثل برخی از مادرهای دیگر در حمایت از کودکش روش اغراق آمیز نداشته باشد اما این بچه بلا شک مهربانی های مادرش را فراوان می بیند و عشق مادر به قدر کفایت نصیبش می گردد.

به علت داشتن تخیلات شاعرانه دنیایی مملو از زیبایی ها و رنگ ها در ذهن بچه هایش به وجود می آورد اما انضباط را هم لحظه ای فراموش نمی کند . تنبیه بدنی نمی کند ولی از حرفش هم بر نمی گردد .

او خیلی دیر به مواد مخدر معتاد می گردد اما از انتقام کشیدن لذت می برد و خیلی زود عصبانی می شود و خیلی هم آرام می گردد.

صمیمانه به شوهرش کمک می کند که به آرزوهایش جامه عمل بپوشاند. اگر شوهر زن متولد فروردین فقط به اندازه نصف مقداری که او به وی ایمان دارد ، به او ایمان داشته باشد، زندگی زناشوئی آنها واقعا سعادتمندانه خواهدبود.

چگونه یک متولد فروردین می تواند در زندگی عاطفی خود به شادی دست یابد

شما به وسیله سیاره آتشین(مارس)هدایت می شوید که باعث می گردد خلق و خوی سرکشی داشته باشید که در پاره ای اوقات باعث ناراحتی و عدم تفاهم می شود.در مورد دیگران شتابزده و حتی گاهی با خشونت قضاوت می کنید.شما اکثرا درمورد علاقه اشخاصی که طبیعتا کناره گیر و خوددار هستند به طور غیر عادلانه ای شک می کنید.تمایل شما به قضاوت شتابزده اقتضا می کند که به طورمداوم در وجود خود کند و کاو کرده و مطمئن بشوید در راه روابط عاطفی خود قدمهای درستی بر می دارید.شما بسیار سلطه جو هستید. دوست دارید عقاید خود را,دوستان خود را,چیزهایی را که دوست دارید و یا دوست ندارید و در واقع تمام الگوی زندگی خود را به کسی که دوستش دارید,
تحمیل کنید و او را به قالب سلیقه خود در بیاورید.اگر شریک زندگی شما هم موجود سلطه جویی باشد و یا کسی باشد که این خصوصیات را در شما نمی فهمدو تحمل نمی کند,مشکلاتی بوجود خواهد آمد.احساس قوی مالکیت که در
شما وجود دارد منجر به احساس حسادت می شود.شما حتی از وجود دوستان,همکاران و سایر علاقمندیهای محبوبتان خشمگین می شوید و تمامی
وجود طرف مقابلتان را برای خودتان می خواهید.وقتی کسی را دوست دارید موجود گرم و صادقی هستید و انتظار وفاداری مطلق را دارید.از آنجایی که لذت
می برید داراییها و سرگرمیهای خود را با دیگران قسمت کنید,ازدواج برای شما ایده آل است.با توجه به اینکه بسیار مهربان و احساساتی هستید برایتان خیلی مهم است شخصی در زنگی تان باشد که با محبت بوده و احساسات خود را به شما نشان بدهد.اگر امکان دارد بهتر است این شخص,کسی باشد که سلطه جویی و احساس مالکیت شما برایش خوشایند باشد.وقتی کسی را دوست دارید خوشحال ترین موجود هستید و وقتی با محبوبتان دعوا می کنید احساس تیره بختی می کنید.شما بایستی جدا سعی کنید از چنین ناراحتیهایی اجتناب کنید زیرا اثر ناراحت کننده آنها روی فکر و جسم شما باعث می شود که ترشرو و افسرده بشوید.
کسانی که با شما تفاهم و هماهنگی بیشتری دارند:متولدین مرداد ماه(برانگیزنده),آذر ماه (روشنفکر),اردیبهشت ماه(اهل عمل)و بهمن ماه(ایده آلیست)
کسانی که با شما تفاهم و هماهنگی زیادی ندارند:متولدین خرداد ماه(سلطه جو),شهریور ماه و آبان ماه (حسود),تیر ماه(عبوس)و اسفند ماه (منفی)
ماههایی که در اینجا ذکر نشده اند از جهت ارتباط عاطفی با شما در وضع متوسطی هستندو عوامل وراثتی, محیطی, تربیتی و تحصیلی می تواننددر تفاهم بیشتر یا کمتر موئثر باشند.


چگونه می توانید یک زن متولد فروردین را جلب کرده و خشنود سازید

یک زن متولد فروردین ماه که البته تاثیرات طبیعی دیگر مثل وراثت,محیط,تربیتو تحصیل نیز در شخصیت او دخالت دارد,به مسایل روحی و فکری بیش از مسائل مادی و فیزیکی توجه دارد.شما از طریق منطق و درک بیش از احساس و عواطف می توانید برایش جاذبه داشته باشیدو در او نفوذ کنید.او دوست دارد شما با فرهنگ, مودب و منزه و با سواد باشید.انتظار دارد در دلبستگیهای فرهنگی اش با او شریک باشید. تا جایی که به قدرت قضاوت و هوش او احترام بگذارید,او را یک موجود منطقی خواهید یافت,ولی هر نوع تلاش برای امر و نهی کردن به او و یا تحمیل عقایدتان بکنید,او کله شق و یک دنده خواهد شد,مانند (قوچ)که سمبل ماه فروردین است.او از مصاحبت دیگران لذت می برد و از اینکه
به انحصار در آیدخشمگین می گردد.اگر حلقه ای از دوستان جذاب و با هوش داشته باشید که او از بودن با آنها لذت ببرد,یک قدم جلو هستید.او از اینکه سرگرم کند و سرگرمش کنند لذت می برد. گرچه سلیقه های او کمی افراطی است ولی اگر درباره مشکلات خود یک بحث صادقانه با او داشته باشید,با تمام
قلبش درک کننده و همراه خواهد بود.
زن متولد فروردین دوست دارد از مردش مادرانه مواظبت کند.از اینکه شما به او وابسته باشید لذت می برد.عقاید جدید و ایده هایتان را تحسین می کند و شما در ارتباط با انرژی فکری او خود را رشد کرده تر و توسعه یافته تر حس می کنید.می توانید روی همدردی و تفاهم موثراو در مورد مسایل شخصی خود حساب کنید.گرچه زن متولد فروردین ماه خیلی زیاد احساساتی نیست اما محبت را دوست می دارد و از ادب و توجهات کوچک لذت می برد.او به ورزش و بخصوص به ورزشهای خارج از محیط خانه علاقه مند است,حتی اگر وراثت یا نوع تربیت او باعث بشوند که این موضوع پنهان بماند.

چگونه می توانید یک مرد متولد فروردین را جلب کرده و خشنود سازید

مردی که در ماه قوی و مثبت فروردین متولد می شود میل دارد در زندگی به همه چیز مسلط باشد و همه چیز را رهبری کند.این موضوع البته شامل روابط زناشویی هم می شود.بگذارید او در نقشه کشیدن و برنامه ریزی کردن آزادی کامل داشته باشد و عقاید خود را نیز آزادانه بیان کند.وقتی او را خوب بشناسید
در می یابیدکه او جاذبه خاصی دارد.مثل پسر کوچکی که برای محافظت شدن به مادرش تکیه می کند او حالت مادرانه را در زنان می پسنددو دوست دارد با زنی که برای ازدواج انتخاب می کند روابط کامل و بی نقصی داشته باشد.اگرچه
مانند (اسپنسر تریسی)در بعضی از نقشهایی که داشته,خشن جلوه گر می شود,ولی شما همیشه حس می کنید که در عمق وجودش از غرایز مادرانه شما لذت می برد.مرد فروردین ماهی شما,همانقدر که برای شما جذاب و دوست داشتنی است,برای دیگران هم هست.او از محبوبیت بی خطر خود لذت می برد و شما باید اجازه لذت بردن از این محبوبیت را بدهید.اکثر اوقات در اطراف او زنان متعددی وجود دارند,ولی زمانی که شما مالک قلبش شدید,
معمولا او را صادق و وفادار,با محبت و بسیار صمیمی خواهید یافت.علایق او بسیار روشنفکرانه است,ولیدرباره آنها به اندازه زن همین ماه صحبت نمی کند
گرچه زیبایی ظاهری شما توجه او را بر می انگیزد,لیکن اگر این زیبایی همراه با شوخ طبعی و هوش نباشد,عشقش زیاد بطول نخواهد انجامید.به هر حال او,
بخصوص در اوبل آشنایی با شما,به وسیله موسیقی زیبا,صحنه های اسرار آمیز,روشناییهای ملایم و لباسهای زیبا,تحت تاثیر قرار می گیرد.علیرغم سلطه جویی اش وقتی پای عشق در میان باشد,تقریبا متواضع است و احتیاج به مقدار زیادی تشویق ماهرانه دارد(به خاطر داشته باشیدگفتیم ماهرانه).اگر توانستیداو را جلب کنید,نگهداریش آسان است زیرا او موجود وفادار و مشتاقی است.به هر حال مواظب باشید نسبت به او احساس مالکیت و حسادت نشان
ندهید زیرا این کار او را خشمگین می کند.چگونه می توانید با یک زن متولد فروردین ازدواج سعادتمندی داشته باشید

زن فروردین ماهی شما استعداد سلطه جویی زیادی دارد و به همین دلیل اکثرا درک کردن و کنار آمدن با او کمی مشکل است.گرچه علامت متولدین این ماه نشان دهنده هوش و قوای ذهنی است,لیکن همسر متولد فروردین شما می تواند گاهگاه بسیار دنیوی و لجباز باشد.او طبیعتا یک تیپ سلطه جوست و اگر شما سعی کنید به او امر و نهی کنید,موقعیت نامطبوعی به وجود خواهد آمد.او بخصوص از سلطه جویی همسرش در مسایل مربوط به خانه و بچه ها خشمگین می گردد.(و البته خودش نام این را دخالت می گذارد)زن فرودین ماهی خانه را قلمرو خود تلقی می کندو البته به حق,ولی در مورد کارها,شغل و مسایل مالی تان بایستی,البته به آرامی,اصرار بورزیدکه او بگذارد خودتان ترتیب آنها را بدهید.هرگز او را وادار نکنید به خواسته های شما تن در دهد.
احساس او منطقی و عادلانه است.خوشبختانه او یک مادر بی نظیر است و به خانه اش خیلی خوب رسیدگی می کند.در امور مالی رفتارش منطقی است و می تواند قابل اعتماد باشد بخصوص در مسایلی مانند مخارج خانه و صورت حسابهایی که باید پرداخت شود.در واقع گرچه شما به او اجازه نمی دهید در امور شغلی شما دخالت کند,لیکناگر با او مشورت کرده و پیشنهاداتش را در مورد سرمایه گذاریهای خود در نظر بگیرید,کار درستی کرده اید.
شما او را احساساتی و با محبت خواهید یافت و متوجه می شوید که از مصاحبت شما لذت می برد.در واقع او احتمالا از اینکه شما بعضی از شبها را خارج از خانه بگذرانید خشمگین خواهد شد ولی شما می توانید ماهرانه او را تشویق کنید برای خودش دوستان و سرگرمیهایی جستجو کند.زیرا عقل سلیم
ایجاب می کند کسانی که ازدواج کرده اند,فردیت خود را بخ وسیله داشتن آزادیهای کوچکی از قبیل گاه بگاه تنها ویا با رفقا بیرون رفتن و نظایر آن,حفظ کنند.آگاه باشید که حسادت یا سو ظن همسر فروردین ماهی خود را بر_ نیانگیزد.حتی عاقلانه نیست که با دوستان زن او زیاده از حد مهربان باشید.او شخصا از توجه جنس مخالف لذت می برد,ولی خودش هیچ اشکالی در این موضوع نمی بیند زیرا طبیعتش بسیار شریف است و حتی به طور غیر منطقی
هر نوع حسادتی از جانب شما او را عصبانی می کند.در مورد بچه ها او یک مادر دقیق,صبور و با ملاحظه است.حتی شاید لازم باشد گاهی شما به آرامی
تمایل او را به لوس کردن بچه ها به علت محبت کردن زیاد,تصحیح کنید.
از آنجایی که تحت شرایط صلح آمیز فکر او به بهترین وجه عمل می کند,از هر نوع اغتشاش و هیجان در محیط خانه بپرهیزید و اگر بحرانی بوجود آمد با آرامش با آن بر خورد کنید.
چگونه می توانید با یک مرد متولد فروردین ازدواج سعادتمندی داشته باشید

شوهر متولد فروردین ماه شما ریاست مآب است.او همیشه راه خودش را می رود و اگر به مقصد نرسد می توانید انتظار داشته باشید که افسرده,صدمه خوردهو بد خلق بشود.سیاره مارس ماه تولد او را هدایت می کند و باعث بروز
رفتارهای خاصی در او می شود.او مستعد این است که از هر چه شما می گویید یا می کنید انتقاد یا با آن مخالفت کند و شما بایستی از همان اوایل ازدواج یاد بگیریدکه بر طوفانها مسلط بشوید.جنگیدن با او یا عصبانی شدن فقط کار را بدتر می کند.گرچه به احتمال زیاد شوهر فروردین ماهی شما به خودش تلقین کرده است که این قسمت از طبیعتش را کنترل کند,ولی با این حال این صفات در او هست و باید روی وجود آنها حساب کنید.او همچنین موجود مغرور و خود پسندی است,بنابراین می توانید روی عکس العمل او به تملق,مهربانی و احساسات نیز حساب کنید که احتمالا بهترین راه غلبه یا جلوگیری از طوفانهایی است که در بالا به آن اشاره شد.شما باید او را تشویق
به صرفه جویی کنید,زیرا در او این تمایل وجود دارد که بیش از آنچه پول در می آورد خرج کند.حتی ممکن است در مورد یک شغل,تعهداتی را تقبل نماید که بطور جدی از پیشرفت مالی او جلوگیری کند.در این مورد بهتر است شما بخ وسیله تقویت جنبه مثبت این صفات افراطی,آن را تعدیل کنید.او دلش می خواهد خانه ای از خودش داشته باشد,و بهترین چیزها را برای خودش و خانواده اش می خواهد.برای رسیدن به چنین هدفی می توان او را تشویق کرد
که پس انداز کند.او به طور قابل تحسینی کوشا,لایق و با هوش است,و جاه طلبی اش زیاد است.در مورد کارش بایستی او را تشویق کرده,توجهش را به هدفهای بالاتر جلب کنیدو اجازه ندهید به علت هیجانی که از موفقیت و خوشنودی خود بدست می آورد,از پیشرفتن باز ایستد.
شوهر متولد فروردین شما بچه ها را دوست دارد,حیوانات و باغبانی را هم دوست دارد.هر چه خانواده شما بزرگتر باشد او خوشحالتر خواهد بود و برای آنها سحت تر کار خواهد کرد.علیرغم طبیعت سلطه جوی او,کنار آمدن با او آسان است,در صورتی که منطقا و با خلق خوش با او بر خورد کرده و به حقوق
و آزادیهایش احترام بگذارید.او بندرت ممکن است به شریک زنگی اش بی_ وفایی کند,ولی اگر به هر حال چنین چیزی اتفاق افتاد,آرامش خود را حفظ کرده و با سیاست تمام موقعیت را اداره کنید.نزاع کردن در این مورد و خیم خواهد بود.این کار فقط باعث می شود که موضوع جدی تر شده و کله شقی او افزایش یابد.اگر می توانید, وانمود کنید چه می گذرد.اگر مجبور شدید موضوع
را به روی خود بیاورید حداقل سعی کنید خونسرد باشید زیرا هر نوع هیجانی از طرف شما,زن دیگر را در نظر او مهم جلوه خواهد داد.اگر به خودش واگذار کنید,او آن زن را فراموش خواهد کرد. تمام کوشش خود را برای حفظ او بکنید,
زیرا او موجودی است که ارزش دارد برایش بجنگید.

متولدین فروردین و مسایل عاطفی

متولدین فروردین ماه از جاذبه جسمانی خود کاملا آگاهند و از اینکه متوجه می شوند که دیگران نیز به این جاذبه پی می برند,لذت می برند.به طور جدی و آشکار از تفاوتهای بین زن و مرد آگاهند.مردان متولد فروردین زنانی را برای ازدواج انتخاب می کنند که در عین زیبایی و ظرافت,قوی و بی پروا باشند.زنهای
فروردین ماهی مردان قوی را می پسندند و البته گاهی هم آنها را اذیت می کنند!
در مورد زن متولد فروردین از کارهای زیر اجتناب کنید

1-انتقاد کردن از او در حضور دیگران بسیار وخیم است.در واقع او از انتقادات و حتی پیشنهادات در زمانی هم که با یکدیگر تنها هستید زیاد خوشش نمی آید
مگر اینکه این پیشنهادات کاملا سازنده بوده و با مقداری ملاحظه و احتیاط مطرح شوند.
2-وقت نشناسی بخصوص او را بسیار ناراحت می کند.این واقیعت که خود او هم بندرت وقت شناس است,دلیل موجهی برای وقت نشناسی شما محسوب
نمی شود!
3-سعی نکنید دقت و توجه او را منحصرا به خود اختصاص دهید,زیرا او احتیاج دارد روزانه مقداری تنهایی و خلوت داشته باشد.
4-از طعنه زدن و سرزنش کردن,زرنگی,بدزبانی و ناپختگی بپرهیزید.
5-او موجودی مشکل پسند و باریک بینی است,بنابراین همیشه مراقب مرتب بودن سر و وضع و مطبوع بودن شخصیت خود باشید.در مورد مرد متولد فروردین از کارهای زیر اجتناب کنید

1-در اولین ملاقات حالت تهاجمی نداشته باشید.اگر به طرف او جذب شده اید
حداقل بگذارید او فکر کند که خودش در اظهار علاقه پیشقدم شده است.
2-از هر نوع دخالتی در کارهای شغلی اش اجتناب کنید.
3-او شدیدا از تظاهر و خودنمایی بدش می آید بنابراین سعی نکنید با مهم جلوه دادن خودتان و یا موقعیت اجتماعی خود او را تحت تاثیر قرار دهید.تا جایی که می توانید طبیعی و بی پیرایه باشید.


متولدین فروردین ماه:


- ایرانی
فریدون جنیدی ( شاهنامه پژوه و نویسنده)
علی دایی (بازیکن فوتبال)
محمد علی فردین (بازیگر)
مجید مجیدی (کارگردان)
محمدعلی کشاورز (بازیگر)
خسرو شکیبایی (بازیگر)
ژاله علو (بازیگر)
مریلا زارعی ( بازیگر)
بیتا فرحی (بازیگر)
پوران درخشنده (کارگردان)
علیرضا افتخاری (خواننده)
رخشان بنی اعتماد (کارگردان)
محمد رضا گلزار (بازیگر)
خشایار اعتمادی (خواننده)
- فرنگی
ژوزف پولیتزر (روزنامه نگار آمریکایی)
هنری جیمز (نویسنده آمریکایی)
ونسان ونگوک (نقاش هلندی)
نیکیتا خروشچوف (نخست وزیر سابق روسیه)
تنسی ویلیامز (نویسنده آمریکایی)
چارلی چاپلین (هنرپیشه انگلیسی)
مارلون براندو (هنرپیشه آمریکایی)
بیسمارک (صدراعظم آلمان)

 
ساقی بیار باده که ماه صیام رفت
درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم
عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

مستم کن آن چنان که ندانم ز بیخودی
در عرصه خیال که آمد کدام رفت

بر بوی آن که جرعه جامت به ما رسد
در مصطبه دعای تو هر صبح و شام رفت

دل را که مرده بود حیاتی به جان رسید
تا بویی از نسیم می‌اش در مشام رفت

زاهد غرور داشت سلامت نبرد راه
رند از ره نیاز به دارالسلام رفت

نقد دلی که بود مرا صرف باده شد
قلب سیاه بود از آن در حرام رفت

در تاب توبه چند توان سوخت همچو عود
می ده که عمر در سر سودای خام رفت

دیگر مکن نصیحت حافظ که ره نیافت
گمگشته‌ای که باده نابش به کام رفت

..............................

 

آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

Delivered by FeedBurner

  وبلاگ شب مهتابی را چطور می بینی؟


 
   
   
   
 
 
   
   
   
  روانشناسی , داستان دنباله دار , داستان های مهتاب , عکاسی های خودم , دانلود آهنگ , دلنوشته , عکاسی های مهتاب , تست روانشناسی , آزمون روانشناسی , دلنوشته عاشقانه ,  
  » تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

 
 
تمام حقوق این وب سایت و مطالب آن متعلق به شب مهتابــــــــی می باشد.
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic