شخصیت کلی متولدین آذر

آذر ماه یکی از ماههای است که عنصر وجودش آتش است و به وسیله سیاره ژوپیترهدایت می شود . شما جزءاشخاصی نیستید که داوطلبانه تسلیم سلطه جویی دیگران درمسایل مربوط به کارعشق یا امور خانه بشوید . از آنجا که دیگران این وضعیت راکه در طبیعت شماست نمی فهمند ویااینکه خوشان هم تمایلات شما برخورد پیدا میکند گاهی بین شما واطرافیانتان اختلاف بوجود می آید . احتمال این است که موفقیتهای شما به وسیله ناخشنودی هایی لکه دار بشود . شما آمادگی بدخلق شدن وبسادگی مأیوس شدن را دارید بخصوص اگر بدبختی یا مصیبتی پیش بیاید .وقتی اوضاع مطابق معمول نمی چرخد دردوره های طولانی دلسردی فرو می روید .موجودی هستید حساس که بسادگی توسط دیگران جریحه دار می شوید واز طرف کسانی که درمورد انگیزه ها ی شما دچار عدم تفاهم هستند هدف نیشهای غیر دوستانه قرار می گیرید . شما بایستی این آمادگی هایی راکه دروجودتان هست تحت کنترل درآورِِِِِید با حمله شجاعانه عقب نشینی کردنتان را فراموش کنید و به وسیله یک رویه محافظت کننده حساسیت خود را تحت پوشش قرار بدهید . طبیعت شما دردوستی صادق با محبت مشتاق وگرم است از آنجایی که چندان اهل نشان دادن احساسات خود نیستید خودتان را پشت دیواری از کناره جویی پنهان می کنید که دیگران نمی توانند درآن نفوذ کنند لیکن برای کسانی که دوستشان دارید وبه آنها اجازه گذشتن از این دیوار رامی دهید موجودی شوخ وبخشنده هستید . شما به این اشخاص امتیاز بیشتری می دهید که برای بیگانگان قابل تصور نیست . از نظر عاطفی آمادگی حسود بودن را دارید ا زآنجایی که درزمان تولدتان نیروهای عاطفی سیارات معطوف به شما بوده است بلوغتان خیلی زود انجام گرفته است . شما قبل از اینکه قضاوت منطقی تان توسعه یافته باشد به بلوغ عاطفی می رسید واین دوهمزمان وبه یک درجه ماوی رشد نمی کنند .و بنابراین شما بایستی تمرین کنید که درمورد مسایل عاطفی بخصوص دراوایل زندگی تان بسیار محتاط باشید تا بتوانید از اشتباهاتی که به دنبال خودش ناخشنودی می آورد اجتناب کنید درزمان تولدتان شرایط وموقعیت سیارات به گونه ای بوده است که در شما استعداد بری امور تجاری راایجاد کرده است . شما درهر کاری که می کنید منطقی اهل روشهای خاص وساعی هستید بهترین شانس شما برای موفقیت درکسب وکار ودنیاس مالی است جایی که دقت وسرعت تصمیم گیری شما کاملا خودش را نشان می دهد سعی کنید خیلی زود درموقعیتی قرار بگیرید که بتوانید کسب وکارتان راخودتان اداره کنید ویا درقسمتهای اجرایی که مسئولیت و آزادی دارید کارکنید زیرا شما نمی توانید تحت شرایطی که از دیگران دستور می گیرید خوب کارکنید بزرگترین شانس مالی شما درنیمه ها یزندگی به سراغتان می آید احتمالا از طریق سرمایه گذاری درکالاها اوراق قرضه املاک وشاید هم به علت ارث ومیراثی که به شما می رسد . دانستن این موضوع ممکن است به شما اطمینان دوباره بدهد که ژوپیتر درطول دوران زندگی تان بری شما شانسهای متعددی برای ثروتمند شدن درنظر گرفته است .

خصوصیت مردان متولد آذر مرد متولد آذر صادق و راستگو، دمدمی مزاج، در عشق کم اعتنا، خواهان آزادی و بی قیدی، و طرفدار تنوع و مسافرت و بطور خلاصه خطرناکترین شوهردنیاست.

حقیقت این است که مرد متولد آذر از نظر بعضی ها خیلی دمدمی مزاج است، لحظه ای او را می بینید که شمشیر به دست و سوار بر اسب سفید به وسط میدان می تازد تا به رتق و فتق امور بپردازد و اندکی بعد او را مشاهده می کنید که خود را نخود هر آشی می کند و پابه پای تمام برنامه ها نقشی ایفا می نماید.

کنجکاوی مرد متولد آذر و بی قراری او در فیصله دادن هر چه زودتر مشکلات چنان زیاد است که به راستی گاهی نمی توان حدی برای آن قائل شد. یکی دیگر از ویژگی او این است که پیوسته گروهی در اطراف وی دیده می شوند و بالنتیجه برای دستیابی به چاره ای جز این ندارید که راه خود را از بین این جمع باز کنید، از سوی دیگر لازم است عنوان کرد که به هیچ وجه جایز نیست نسبت به این شخص بدبین باشید، چه او بلاشک یکی از خوشبین ترین افرادی است که خداوند کرده است. و آنقدر خوشبین است که اگر یکی از دشمنایش یک دهانه اسب برای او ارسال دارد، به خود می گوید حتما اسبش را فراموش کرده است. طبیعی است یک چنین خوشبینی ممکن است خطرناک باشد زیرا در اثر آن چنان به مردم اعتماد می کند که حدی بر آن متصور نیست، البته من منکر آن نیستم که این خوش بینی از نظر زن و فرزندانش یک امتیاز جالب محسوب می شود.

خوشبختانه برای او و احتمالا برای او و احتمالا برای شما، مرد متولد آذر آدم فوق العاده خوش شانسی است و این شانس اغلب در لحظاتی که خوشبینی های بی دلیل او برایش گرفتاری ایجاد می کند، به داد او می رسد، او آنقدر خوش شانس است که اگر به مس دست بزند، طلا می شود و طبیعی است که آدمی با چنین خوش شانسی خوش بین هم می شود. خوش شانسی او در مسائل عاشقانه نیز قابل رؤیت است و اگر احیانا پای عشقی در میان بیاید که نتواند عاقبت خوشی برای او داشته باشد، زود به ریشه آن پی می برد و دست از آن می شوید.

مرد متولد آذر صاحب بزرگترین کلکسیون دوست و آشنا در دنیاست و این دوستان اغلب دوستان واقعی و هستند زیرا به هنگام انتخاب مرد متولد آذر به جای توجه به ظاهر دوستان، دقت خود را متوجه باطن آنها می سازد، در مقابل تعداد دشمنان او بسیار محدود است. کسانی که از رک گویی او آزرده خاطر می شوند، چند روزی و یا چند هفته ای با او بد می شوند و در جرگه مخالفین در می آیند، اما پس از مدتی پی می برند که او بدون هیچ گونه قصد و غرضی حقیقت تلخ را گفته و منظور آزار و اذیت نداشت است.

همانطور که قبلا گفته شد، سیاره کسی که در ماه نهم سال متولد شده، مشتری است و کسی که تحت تأثیر این غول منظومه شمسی قرار داشته باشد، کمی در رفتار و گفتار بی ملاحظه است، اما بدجنس و موذی نیست.

راجع به بد زبانی و نحوه سخن گفتن او باید گفت که مقصود خود را به راستی شبیه تیرهایی که صورت فلکی او یعنی « کماندار» در چنته دارد، بیان می دارد. یعنی بدون سیاست و ملاحظه کلمات را از چله کمان دهان رها می سازد. کلام او ممکن است درست مانند این تیر قلب شما را جریحه داز کند، اما اگر قدری مقاومت به خرج دادید و به آن عادت کردید، ‌آن وقت تا آخر عمر از قرار داشتن در جوار مردی که دل و زبانش یکی است، چنان احساس آرامشی خواهید داشت که بی شک برای بسیاری از زنان رشک آفرین خواهد بود. یکی از اشکالات بزرگی که این مرد با آن مواجه است، پیدا کردن و بکار بردن لغات مناسب در موقع حرف زدن است. در نتیجه اغلب مجبور می شود گفته های خود را با جملات دیگری حل و اصلاح کند. برای مثال او ممکن است در یک گردش عاشقانه در زیر مهتاب با لحن مؤثری به شما بگوید: « عزیزم، بدون شک تو مناسب ترین زنی هستی که یک مرد ممکن است به عنوان دوست خود انتخاب کند» سپس با مشاهده آثار عصبانیت در قیافه شما با دستپاچگی اضافه می کند که : « آخر عزیزم، مرد وقتی اقدام به گرفتن دوست دختر می کند که زنش پیر و زشت شده است»، آن وقت سعی می کند زیباترین دختران دنیا را برای معشوقه بودن پیدا کند. به هر صورت اگر این اصل مهم خاصی نیست و به هیچ عنوان مایل به آزرده خاطر ساختن کسی نمی باشد، آن وقت می توانید با خیال آسوده در جوار او قرار بگیرید و از داشتن نامزد یا همسر صادقی چون او لذت ببرید. از نظر امور عاطفی باید بگویم که عشق در قلب او نه تنها به کندی صورت می گیرد بلکه هرگز نمی تواند شور عشق به اعماق آن برسد اما شما می توانید به همین رسوخ سطحی اعتماد کامل داشته باشید، اگر شما به دورویی هایی که در برخی مردان وجود دارد واقف باشید، آن وقت می بینید که خداوند با قرار دادن یک مرد متولد آذر در سر راه شما چه نعمتی را به شما ارزانی داشته است، آن وقت دیگر وقتی او از عشق های قدیم خود یا خاطرات خوش گذشته خویش برای شما صحتب می کند . یا گاهی با زخم زبان شما را کمی می آزارد، قلبا ناراحت نمی شوید. دخترها و در دوستی خود با مرد متولد آذر اغلب دچار اشتباه می شوند و رابطه خود را خیلی جدی تر از آنچه که واقعا هست فرض می کنند و این امر بالطبع منجر به قضاوت های ناروایی درباره او می گردد، اما در اینجا نیز شانس معروف به کمکش می آید و دیری نمی گذرد که این دخترها پی می برند اشتباه از ایشان بوده و او نظر خاصی از این دوستی نداشته است. دمدمی مزاجی او در روابط عاشقانه ای که در دوران تجرد و جوانی با جنس مخالف بر قرار می سازد، به خوبی مشاهده می گردد و به قول معروف هر روز با یکی سر می کند و اگر در این میان کسی پیدا شد که این رابطه را جدی گرفت و خواست قدمی فراتر بگذارد، به احتمال قوی از عکس العمل طنز آمیز او افسرده خاطر می گردد.

از امتیازاتی که موجب جلب این مرد به طرف یک زن می گردد، هوشمندی است، مرد متولد آذر هرگز حاضر نیست با زنی سبک سر دوستی خیلی نزدیک داشته باشد و و یا احیانا با او پای سفره عقد بنشیند. از اینکه مورد سؤال های متعدد قرار بگیرد، بیزار است و اگر میخواهید که او را همیشه از آن خود بدانید، سعی نکنید غل و زنجیر به پاهایش بزنید یا در حقش حسادت به خرج بدهید و بخواهید که از همه اسرار دل او باخبر شوید. او را آزاد بگذارید، به صداقت و رک گویی وی تکیه کنید و خیالتان از هر جهت راحت باشد، اگر بتوانید دنیا را از همان دیدگاهی که او به آن می نگرد، نگاه کنید و انسان ها را به همان صورتی که هستید، قبول داشته باشید، آن وقت می توانید حتم داشته باشید که علیرغم نشاط عمیقی که به هنگام برخورداری از آزادی سراسر وجود وی را بر می گیرد، شما آن هم فقط شما عزیزترین زن دنیا برایش خواهید بود و او هرگز شما را به دیگری نخواهد فروخت.

برای آنکه عزیزترین زن دنیا برای او باشید، راه های دیگری هم وجود دارد: سعی کنید پیوسته هوشیار باشید، بگذارید او فرمانروای خانه باشد، به ورزش عشق بورزید، او را در سفر و کوهنوردی همراهی کنید، دست و دلباز باشید، احساسات به خرج بدهید، ناز و کرشمه داشته باشید . بالاخره هرگز نخواهید که مانع آزادی و رفت و آمد او بشوید. لطفا زود قضاوت نکنید، در مورد این قسمت اخیر او حاضر است همین امتیاز را برای شما قائل بشود، فقط کافی است به او گوشزد کنید که شما هم روح آزادمنشی دارید.

هرگز با افکار « انقلابی » او مخالفت نکنید و یادتان باشد که پس از ازدواج با مردی که تحت تأثیر صورت فلکی کماندار است، بیش از هر زن دیگری در معرض خطر طلاق و از دست دادن شوهر خود قرار گرفته اید، وقتی دیدید که او کمان خود را در دست گرفته و تیرهایش را یکی پس از دیگری به سوی هدفی غیرممکن رها می کند، بهترین کار آن است که فکر خود را به موضوع دیگر معطوف سازید و ان وقت در یک شب عاشقانه خواهید دید که صادقانه به شما می گوید: به راستی همسر ایده آلی برای او هستید.

اغلب مردان متولد آذر به طرز و حشتناکی از تشکیل دادن خانواده امتناع دارند، اغلب آنه ها به خاطر اینکه اعضای خانواده او هستند، آنها را دوست دارد و به همین دلیل همیشه بین ایشان و سایر اعضای خانواده مثل خواهران، برادران، پدر و مادر نوعی جدایی آشکار مشاهده می گردد. او درست مثل متولدین ماههای دیگر با پدر و مادر و برادر و خواهر خود رفت و آمد می کند و نسبت به آنها علافقه مندی نشان می دهد، اما هرگز مایل نیست و اجازه نمی دهد که آن ها در زندگی خصوصی او دخالت بکنند. شما هم اگر زن عاقلی باشید، می توانید از این موضوع سرمشق خوبی بگیرید و هرگز به دنیای خیلی اختصاصی او قدم نگذارید. از جمله چیزهای عجیبی که باید در منزل یک شوهر متولد آذر داشته باشید، یک چمدان کاملا آماده برای مسافرت است زیرا بدون شک مسافرت های زیادی انجام خواهید داد. شما در این مسافرت ها می توانید با خیال راحت سگ و گربه خود را هم همراه ببرید زیرا شوهرتان عاشق حیوانات است. در این مسافرت ها او خواهان آزادی بیشتری است، پس با کمال سخاوتمندی بر تعداد شب هایی که او می تواند بیرون بماند، بیفزایید و طبق معمول یادتان باشد که صبح روز بعد سئوالی درباره صداقت و وفاداری او نکنید. اگر مرد متولد آذر عصبانی بشود، به صورت موجود خطرناک و غیر قابل کنترلی در می آید و به قول معروف تا عقده خود را خالی نکند، آرام نمی گیرد. بین زحمت ترمیم خرابی هایی که او به هنگام عصباینت به بار می آورد و زحمت خودداری از متهم کردن او به نادرستی، انجام این آخری به مراتب راحت تر از آن دیگری است. اگر او کار خلافی انجام بدهد، بدون شک خودش به شما می گوید( در حالی که معلوم نیست شما تاب تحمل شنیدن آن را داشته باشید.)

علاقه او به کودکانش در سنین بالا زیادتر می شود، اما علی الاصول از مشاهده بچه مخصوصا بچه های کوچک شاد می گردد. متولد آذر مردی است که کودکان خود را خیلی زیاد برای انجام کارهای ورزشی به گردش می برد و به این دلیل روابط او با پسرهایش نزدیکتر از دخترها برای ورزش، مخصوصا ورزش هایی نظیر کوه نوردی دارند و بهتر می توانند پابه پای او قدم بردارند، از سوی دیگر بچه های پسر هم او را خیلی به خود نزدیک و صمیمی احساس می کنند به نحوی که پس از سن سیزده چهارده سالگی نوعی حالت رفاقت بین ایشان پیدا می شود و هر قدر بچه ها بزرگتر می شوند، این رفاقت عمیق تر و افزون تر می گردد. رک و راستی این پدر گاهی اوقات که کودکانش نیاز به همدردی دارند، ممکن است توی ذوق ایشان بزند، از آن گذشته کنجکاوی او هم گاهی موجب ناراحتی بچه هایش می شود زیرا بچه ها نسبت به اسرار خود سخت حساس هستند و وقتی با سئوالات پشتسر هم پدر خود مواجه شدند، ناراحت می گردند.

تنها موردی که پدر متولد آذر از خود خشونت و سختی نشان می دهد، موقعی است که از بچه های خود دروغ بشنود. یادتان باشد که به خاطر بچه ها او را فراموش نکنید و وقتی دیدید که می خواهد با شما و در کنار شما باشد، بچه ها را فورا فراموش کنید، ممکن است بگویید مگر این کار ممکن است، اما به هر صورت همیشه یادتان باشد که تا چه حد در جوار این مرد دمدمی مزاج و تند که ریشه های عشق به انتهای قلب او رسوخ نمی کند، در معرض خطر طلاق قرار دارید، اگر نمی خواهید او را از دست بدهید، بچه ها را به وی ترجیح ندهید.

مرد متولد آذر با مغز و دل خود به تناوب فکر می کند، به همین دلیل اصلا نباید انتظار داشته باشید که پیوسته احساساتی و عاشق پیشه و یا دائما منطقی و عادل باشد


خصوصیت زنان متولد آذر

می توان گفت زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعیات، مهمان دوست، بی ریا و پول خرج کن و بی نظم و انضباط، راست گو اما بدزبان و درشت گو است.

اگر حسود و بدکینه هستنید، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نکنید.

شاید بهترین توصیف زن متولد آذر این باشد که بگوییم او زنی نیست که انتظار داشته باشید مطابق میل شما حرف بزند و چه بسا که گاه و بیگاه از لحن نیشدار او آزرده خاطر می شوید و در مقابل هر چند گاه یکبار آنچنان جملات زیبا و دل انگیز از دهان او خارج می شود که شما با شنیدن این جملات، روزگار را به خوشی طی خواهید کرد. زبان زن متولد آذر نیشدار و پرکنایه است اما قلبش پاک و صمیمی و بی ریا است.

زن متولد آذر دنیا را درست به همان صورتی که هست می بیند و در دیدگاه زندگی اهل واقعیت و منطق است. به ندرت اتفاق می افتد که زنی مانند یک متولد ماه آذر وقایع و رویدادهای زندگی را چنان دقیق و مستدل و منطقی توجیه کند و از خوبیها برای خوشبین شدن به آینده بهره گیری نماید و بدی ها را هم به عنوان یک واقعیت غیر قابل انکار بپذیرد.

قاطعیت او در گفتارش خیلی زود نظر شما را جلب می کند، اگر روزی به شما گفت پولی که برای مخارج خانه می دهید دیگر کافی نیست و باید مقداری به آن بیفزایید، یقین داشته باشید که راست می گوید. اما به طور مسلم می توان انتظار داشت که او پس از درخواست اضافه خرج بلافاصله اضافه می کند که اما لازم نیست که با جان کندن سعی کنی پولدار شوی چون پول زیاد انسان را خودخواه می کند. این زن هرگز به شما دروغ نخواهد گفت و در این کار آنچنان تعصبی از خود نشان می دهد که شما گاهی آرزو می کنید ای کاش گاهی دروغ می گفت و لی زبانی این چنین تلخ و درشت گو نداشت.

زن کماندار شدیدا عاشق استدلال و خود مختاری است و به همین دلیل اغلب اوقات زندگی مجردی را بر ازدواج ترجیح می دهد. وقتی هم که دختر خانه است، با بقیه اعضای خانواده زیاد گفتگو نمی کند و به این دلیل معمولا رابطه ای سرد و مجزا با بقیه دارد، عاشق مسافرت است و از هر موقعیتی برای انجام این کار استفاده می کند، و اگر نتواند به مسافرت برود، ناآرامی خویش را با رفتن به سینما و گردش با دوستان ارضا می کند.

اگر می خواهید با همسر متولد آذر خود زندگی آرامی داشته باشید، هرگز به وی دستور ندهید که چنین و چنان بگن، بلکه خواسته های خویش را در قالب جملاتی که جنبه درخواست دارند بیان نمایید و یقیین داشته باشید که هرگز با خواسته ای انجام نشده مواجه نخواهید شد. او اگر چه مثل هر زن دیگری مایل است که تحت الحمایه باشد، اما از دستور شنیدن و فرمان بردن سخت بیزار است. شما می توانید از پدر و مادر وی سؤال کنید، آنها هم به شما خواهند گفت که از کودکی این چنین بوده است.

در این زمینه نکته ظریفی وجود دارد که ذکر آن ضروری است و آن این است که اگر چه نمی خواهد کسی، مخصوصا در مقابل دیگران برای او « آقا بالاسری» بکند اما وقتی دیدید و احساس کردید که دارد ثابت قدمی شما را آزمایش می کند، چه او خیلی بیشتر از آنچه که از دستور شنیدن بیزار است، از مردی که ضعیف نشان می دهد تنفر دارد، به این دلیل اگر روزی دیدید که پرچم استقلال را بیش از حد برافراشته، او را سر جای خودش بنشاند.

زن متولد آذر کسی نیست که حاضر باشد به خاطر هیچ مردی تک روی خود را کنار بگذارد اما در عین حال خواهان آن است که شوهرش همیشه او را یک دختر هفده هیجده ساله تصور کند.

یکی از اشتباهاتی که از زن متولد آذر در سال های قبل از ازدواج سر می زند این است که دوستی و عشق را به شدت با هم مخلوط می کند و این امر موجب پیدایش نوعی سرگردانی در قضاوت اطافیان نسبت به او می گردد. اگر شما از زمره مردانی هستید که طالب یک زن کاملا محجوب و پر از شرم و آرزو می باشید، بهتر است از همین الان به فکر زن دیگری، که متولد آذر نباشد باشید، چه دختری که در ماه آذر متولد شده است، تفاوت چنانی بین مرد و زن احساس نمی کند. او زن تو سری خور نیست و از ابتدای بلوغ و جوانی بهره وری از شادی های زندگی را حق خود می داند و به عشق با چشمی شاعرانه نگاه می کند که لازمه یک زندگی گرم و پر حرارت است.

چه دختر باشد و چه زن شوهردار، شیوه تلخ و شیرین سخن گفتن او اغلب موجب بروز سوء تفاهمات و گفت و گوهایی می گردد که ممکن است به جاهای تاریک هم بکشد، و شما می بینید که او با یک روحیه بسیار قوی با یک چنین رویدادهایی مواجه می گردد تا جایی که امر به شما و دیگران مشتبه می شود که آیا حرف های دیروز او، موجب برپا شدن این بگو مگوها گردیده است، جدی بوده یا شوخی؟ یک چنین عکس القملی خاص کسانی است که بزرگترین سیاره منظومه شمسی یعنی مشتری حاکم بر رفتار و کردار آنهاست.

درشت گویی او نباید سبب شود که شما تصور کنید که اهل دعوا و مرافعه است، او نیز به اندازه هر زن دیگری، از ایجاد دلخوری ها و نزاع های خانودگی بیزار است. از خود می پرسد که چرا « درشت گویی» و بد زبانی او موجب بروز این اوقات تلخی ها شده است. البته او هرگز نمی تواند دلیل اصلی این پرخاش های زبانی را پیدا کند زیرا که طبیعت و نهاد غیر ارادی او طراح این رفتار تند و خشن است. از آنجا که در زندگی کمال صداقت را دارد، از اینکه مورد شک و تردید قرار بگیرد، به شدت ناراحت و عصبانی می شود. اگر او را پای تلفن مشغول صحبت دیدید و گفت که طرف صحبت مردی است که برایش گرفتاری پیش آمده است، فورا نپرسید این مرد کیست و چه رابطه ای با او دارد.. همین دو جمله می تودند طوفان وحشتناکی به پا کند زیرا این« مرد» ممکن است برادر شما یا برادر خودش بوده باشد. او نه تنها خود را مکلف به دادن توضیح حس نمی کند، ‌بلکه معتقد است که شما « باید» به او اعتماد کامل داشته باشید زیرا او « واقعا» در زندگی با شما رک و راست و صادق است و هرگز اهل فریب و توطئه و خیانت نیست.

قبل از نشستن بر سر سفره عقد زندگی را بسیار سرسری می گیرد، و به این دلیل از بین پسرهایی که در اطراف او هستند، هیچکدام نمی توانند تصمیم بگیرند و برای خواستگاری قدم پیش بگذارند. رفتار او با همه یکسان و تا حدودی سطحی و دور از جنبه های جدی است. روی هم رفته تاکتیک شوهریابی دختر متولد آذر زیرکانه نیست و این ضعف حتی در آیین دوست یابی او نیز به چشم می خورد. به همین جهت دختر متولد آذر شانس بی شوهر ماندیشان زیاد است مگر انکه اطرافیان به او کمک کنند و موجبات سر سفره عقد نشستن را برایش فراهم کنند.

یک دیگر از علل بی شوهر ماندن این دختر این است که همانند مرد متولد این ماه، انکی از ازدواج واهمه دارد، و به این دلیل اگر واقعا یک چنین دختری را دوست دارید و می خواهید او را وادار به قبول همسری خود کنید، باید طبق یک نقشه زیرکانه از زندگی زناشویی و زیبایی های آن یک تصویر دوست داشتنی به وی نشان بدهید و ترس های او را از میان بردارید.

زن متولد آذر عاشق ورزش و این قبیل کارها است. از آنجا که بین خود و پسرها کوچکترین تفاوتی احساس نمی کند، و مثل آنها لباس می پوشد و حرکات و رفتاری مشابه ایشان دارد، گاه این توهم برای شما به وجود می آید که آیا پس از ازدواج می تواند در قالب یک زن خانه دار قرار بگیرد یا نه؟ برای او دنیا به این صورت است که اگر پسری می تواند یک هفته به ییلاق برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا یک چنین اعمالی دلیل بر انحراف اخلاقی او محسوب نمیگردد و نباید پشت سر او غیبت و پچ پچ راه انداخت که مثلا هوسباز است. طبیعی است یک چنین طرز تفکری از جانب یک دختر با آنچه جامعه قبول دارد، مغایر می باشد، اما او کسی نیست که طرز قضاوت جامعه برایش خیلی اهمیت داشته باشد. او تحت تأثیر ستاره مشتری از استقلال و آزادی های خود حداکثر استفاده را می کند و به حرف مردم چندان توجهی ندارد.

به رغم داشتن یک چنین رفتار و طرز تفکری، قلب زن متولد آذر درست شبیه به قلب یک کودک ساده و صمیمی است. وقتی پای دل به میان می آید، دیگر از هوشمندی و منطق در رفتار او اثری به چشم نمی خودرد. پس مغز او متفکر و منطقی است، قلبش بی دفاع و احساساتی و زود تسلیم است.

به همین دلیل در زندگی او ماجراهای عاشقانه و شکست خورده بسیار می توان یافت و باز به همین دلیل بسیارند دختران متولد آذر که سریعا فریب چرب زبانی های مردان گرگ صفت را خودرده اند و از این بابت قلبی شکسته و فریب خورده دارند.

زن متولد آذر بسیار خوش اشتها است و علاقه ای خاص به غذاهای خوب دارد. کمااینکه وقتی به مسافرت می رود، همیشه سعی می کند بلیط درجه یک مسافرت بخرد. به پول، به خاطر خود آن،‌ علاقه ای نشان نمی دهد و آن را وسیله رفاه زندگی می داند و به این ترتیب اغلب مردانی که با دختر متولد آذر ازدواج می کنند، مجبور هستند مدتی از وقت خود را صرف این بکنند که به وی یاد بدهند پول چه ارزشی دارد و چگونه باید آن را خرج کند. با توجه به این امر اگر می خواهید با یک چنین دختری ازدواج کنید و جنبه حسابداری و رسیدگی به دخل و خرج را هیچگاه به عهده او محول نکنید.

در بین ستارگان سینما و هنر پیشگان تأتر، درصد متولدین آذر از همه بیشتر است زیرا برای بسیاری از زنان کاماندار نور پروژکتورهای فیلم برداری درخشنده تر از برق هر نوع جواهری، و صدای کف زدن های تماشاچیان دل انگیزتر از هر نوع زمزمه عاشقانه ای است، پس تعجب نکنید اگر او کار هنری خود را حتی به زندگی زناشوئی ترجیح دهد.

چنین زنی بیشتر اهل شکار افتخارات و شهرت است تا اهل شکار پول و مادیات و از نظر خانه داری و انجام کارهای منزل باید گفت که خدا به شما صبر جمیل عطا کند. زنی که در ماه آذر متولد شده است، اصولا با این قبیل کارها میانه خوشی ندارد و به قول معروف وقتی به فکر جمع کردن رختخواب می افتد، بلافاصله به خود می گوید چه فایده دارد، چند ساعت دیگر باید آن را پهن کنم،‌پس چرا اصلا جمعش کنم. داشتن یک چنین خصوصیاتی بالطبع موجب آن می شود که کودکان او خیلی خوب به انجام دادن کارهای منزل وارد بشوند زیرا برغم یک چنین تنبلی از درهم برهمی و کثافت خوشش نمی آید و چون خودش حوصله جمع و جور کردن و تمیز کردن خانه را ندارد، بچه ها و آقا را به کار خانه داری وادار می کند.

در مورد آشپزی هم وضع او فرق زیادی با خانه داری ندارد. حقیقت این است که در این مورد نمی توان یک حکم کلی صادر کرد. اگر امروز غذایی را که جلوی شما می گذارد، واقعا لذیذ است، هیچ دلیل نمی شود که فردا یا پس فردا هم دست پختش خوردنی باشد.

از زبان تند و تیز او به هیچ وجه غافل نشوید. اگر ناراحت و عصبانی بشود، مطالبی را بر زبان می آورد که مو بر اندام شما راست خواهد شد. اما این را هم بگویم که منظور واقعی او همان چیزی نیست که بر زبان می آورد و به قول معروف حتی قبل از آنکه حرفش تمام بشود، آن را فراموش می کند و به این دلیل انتقام جویی بعدی شما به کلی برایش بدوی مفهوم خواهد بود. او زنی نیست که به درد آدمهای خیالاتی و یا کینه توز و حسود بخورد. اگر کینه ای و بداخلاق و خیالاتی هستید، هرگز با زن متولد آذر ازدواج نکنید.

مادر متولد آذر بیش از هر مادر دیگری مورد علاقه بچه های خود قرار می گیرد. چه علاوه بر وظیفه مادری، همبازی و دوست ایشان نیز خواهد بود. به احتمال قوی بچه داری تنها موضوعی است که این زن نسبت به آن مسئولیت کامل احساس می کند و مسئولیت خود را هم به بهترین وجه ممکن انجام می دهد. بچه ها از خوشبینی ذاتی و فراوان مادر خود تا حد امکان استفاده می کنند و در سنین بالاتر آنها او را بهترین خواهر دنیای خود می دانند. مادر متولد آذر در چشم و قلب فرزندانش یک مادر قابل ستایش است.

از نظر مهمانداری و پذیرایی و دست و دلبازی حتی متولدین مرداد هم به گرد او نمی رسد و همیشه مایل است که از مهمانان خود به طرز شاهانه پذیرایی کند. خوشبینی و حس رفاقت شدیدی که در نهاد او وجود دارد، موجب می گردد که هر کس پا به خانه وی می گذارد، خود را در منزل خویش احساس کند.

چگونه یک متولد آذر می تواند در زندگی عاطفی خود به شادی دست یابد

شما تا حدودی آمادگی دارید که گاهی افسرده و بدخلق بشوید,بهترین انتخاب
برای شما کسی است که هوش و خوش بینی او شادتان کرده و زمانی که اوضاع به نظر چندان مساعد نمی رسد شما را تشویق کند.احتمالا بزرگترین اشتباه شما در روابط عاشقانه این است که بسیاری از مشکلات کوچک شخصی خود را به کسی که دوست دارید تحمیل می کنید,حتی بحدی که در مورد آنها آه و ناله راه می اندازید.شما به کسی که دوست دارید خیلی متکی هستید و آن شخص می تواند زندگی شما را بسازد یا آن را در هم بشکند.
بنابراین این موضوع بسیار حیاتی مهم است که قبل از اینکه انتخاب نهایی خود را در مسایل عاطفی انجام دهید,خیلی فکر کنید.شما بندرت تحت تاثیر پول یا موقعیت افراد قرار می گیرید,زیرا وقتی کسی را دوست می دارید او را فقط به خاطر خودش دوست دارید.چون بطرز فوق العاده ای قدرت تطبیق دارید,
می توانید شریک عشقی خود را تقریبا از هر طبقه ای انتخاب کنید.
شما می توانید با کسی که در رشته های مختلف تجاری,حرفه ای یا هنری کار می کند,مسایل مشترک زیادی بیابید.
جذابیت عمده شما د رصداقت فوق العاده و صبور بودنتان نهفته است.از همسرتان تقاضاهای زیادی ندارید گرچه اگر او از دیگران دلربایی کند یا عمدا حس حسادت شما را تحریک کند,عمیقا ناراحت می شوید.دامی که در مورد روابط عاطفی برای شما وجود دارد این است که بیش از حد به کسی که دوست دارید وابسته می شوید.اگر ماجرای عشقی شما باناراحتی خاتمه یابد,صدمه تلخی برای شما خواهد شد.اگر چنین چیزی پیش امد اجازه ندهید
زندگی شما درهم شکسته شود.از این موضوع پیشاپیش آگاه باشید و خودتان را وادار کنید که د رصورت جدایی شریک دیگری برای خود بیابید.علیرغم اینها شانسهای شما برای پیدا کردن سعادت در عشق,خیلی خوب است و به عنوان یک آذر ماهی به طور معمول زود ازدواج می کنید.
متولدین ماههای که با شما تفاهم و هماهنگی بیشتری دارند:فروردین ماه(روشنفکر),مرداد ماه(رهبر),آذر ماه(همدرد و دلجو),مهرماه و بهمن ماه.
متولدین ماههایی که با شما تفاهم و هماهنگی زیادی ندارند:اردیبهشت ماه(خودپسند),تیرماه(پرحرف),شهریور ماه(عاشق خانه و زندگی),آبان ماه(خلاق)و دیماه.
ماههایی که در اینجا ذکر نشده اند از جهت ارتباط عاطفی با شما در وضع متوسطی هستند و عوامل وراثتی,محیطی,تربیتی و تحصیلی می توانند در تفاهم بیشتر یا کمتر مئوثر باشند.

چگونه می توانید یک زن متولد آذر را جلب کرده و خشنود سازید

3زن آذر ماهی مورد علاقه شما موجودلایق ومستقلی است وبه هیچ عنوان به هیچ کسی آویزان نمی شود . احتمالا اوخودش زندگی خود را در دنیای کسب وکار می سازد وشاید حت یافراد خانواده خود را نیز حمایت می کند عشق برای اونوعی فرار از واقعیت زندگی محسوب می شود اودر رویاهای خود به یک پرنس شارمان که آرام مودب وجوانمرد است می اندیشد علی رغم استقلال مالی یک نوغ زنانگی خاصی در وجودش هست . ازتوجهات کوچک به هیجان می آید دوست دارد شمادرپوشیدن وبیرون آوردن پالتویش به او کمک کنید دررابرایش نگاهدارید هنگام سوار وپیاده شدن از ماشین به او کمک کنید درپس ظاهر با لیاقتش موجودی حساس وعاطفی است وخیلی آسان صدمه می بیند شما نبایستی اورا برنجانید ویا با بی ادبی وخشونت با اورفتار کنید . اوبا هوش ومترقی است واحتمال دارد بیشتر از شما پول دربیاورد .
اگر اینطور است خجالت نکشید زیرا او جاه طلبی شما وتمایلتان برای کاردکردن به منظور پیشرفت را می ستاید بهتر است محبت خودرا به اون درمکانهای عمومی نشان ندهید . البته منظور ابراز ادبهای کوچک نیست . او از خودنمایی وتظاهر بدش می آید . وقتی دو به دو با هم هستید البته او طالب محبت شماست . گرچه زن متولد آذر موجودی کوته فکر نیست ودرواقع بسیار هم مدرن است بخصوص درمورد مسایلی مثل اصلاح نژاد کنترل زادوولد لیکن درازدواج به پرهیز گاری اعتقاد دارد او می خواهد درزندگی اش فقط یک عشق داشته باشد که به یک ازدواج همیشگی منجر می گردد با یک خانه وبچه هایی از آن خودش .


چگونه می توانید یک مرد متولد آذر را جلب کرده و خشنود سازید

4مرد محبوب آذرماهی شما یک موجود احساساتی است اولین عشق واقعی او همراه جای خاصی درقلب او دارد بدست آوردن او آسان است ونگهداشتنش مشکل دانستن این موضوغ بخصوص برای شما مهم است که او به چه چیزهایی علاقه ندارد به این ترتیب می توانید خودتان را دقیقابه قالب زنی که او جستجو می کند او کمی بد خلق است وبه آسانی افسرده می شود شما به وسیله شادی درونی خود می توانید به او کمک کنید . از نظر هوش بسیار سریع است وفکرش تمام مدت کار می کند او به آسانی خسته می شود وبه شما هرگز نباید زمانی که احتیاج ومیل به استراحت دارد اورا وارد به کار کنید او از شنیدن جزئیات درمورد هر موضوعی متنفر است ومردمی را که به نحو خسته کننده ای راجع به خودشان صحبت می کنند دوست ندارد . برا یش ناخوشایند است که دراجتماعات بزرگ شرکت کند وبخصوص از جو اغتشاش وهرج ومرج درخانه خشمگین می شود . به هر حال او مهمانی های کوچک رادوست دارد جایی که بتواند تمرکزش را روی شما حفظ کند او لباسهای جالب را که از پارچه های خوب با طرحهای هنرمندانه درست شده است دوست دارد
اگر درتوان مالی شما نیستچگونه می توانید با یک زن متولد آذر ازدواج سعادتمندی داشته باشید

5بدون تردید شما به جذ ابیت وهوش زن آذر ماهی خود افتخار می کنید ولی درمورد سایر صفا بخصوص او نمی توانید کاملا مطمئن باشید پس از سپری شدن دوران ماه عسل یعنی زمانی که هر نوع خواسته شما حکم قانون راداشت او شروع به نشان دادن صفاتی مانند عزم وسلطه جویی می کند که ممکن است دراوایل کار شما را شوکه کرده وبه تعجب اندازد .بگذارید این موضوع راتجزیه وتحلیل کنیم ژوپیتر سیاره هدایت کنند ه او حاکم برکسب وکار وخانه است ترکیبی از این دو دراو یک تمایل قوی ایجاد می کند که زمام مسایل مالی خانواده رابدست بگیرد او می خواهد مخارج خانه را دردست گرفته وبورجه خانواده را کنترل کند وحتی از شما انتظار دارد درآمد خودتان رادراختیار او قرار دهید و خودتان به موضوعات شخصی خود بپردازید . صادقانه بگوییم به احتمال زیاد او می تواند اوضاع رابهتر از شما اداره کند واگر احساسات مردانگی شما خدشه دار نمی شود اوقادر خواهد بود درپایان سال حسابهای درست ومحکمی به شما ارائه دهد برای اینکه ثابت کند بخوبی بر مخارج نظارت کرده است اوخیلی باهوش ومصمم است وآدمی نیست که درهرموردی زود جا بزند ویا درقبال شما چاپلوسانه فروتنی کند اویک جنگجو است وکاملا مصمم است که حوزه مقدس او خانه تحت تسلط انحصاری او باشد اگر شما دراین مورد به او آزادی تام بدهید وبه قلمرو او تجاوز نکنید نه تنها منبع بیشترین مشاجرات رامسدود کرده ایدبلکه خودتان هم یک نوع آزادی تازه فکری پیدا می کنید که دلیلش دخالت نکردن درباره مسائل مالی کوچک وبی اهمیت است اکنون می توانید تمام اوقات وانرژی فکری خود را به کسب وکارتان اختصاص دهید دربرخی از زنان متولد آذرماه تکیه کردن روی مسایل مالی وکسب وکارعملا منجر به داشتن یک شغل مستقل می شود . اگر زن شما جزو این گروه است ودلش می خواهد شغلش راحفظ کند عاقلانه است که شما موفقیت کنید بسیاری از این زنان شغلی دردستگاه وکسب وکار شوهر خودشان به عهده می گیرند وبطرز اعجاب انگیزی دستورها را خوب انجام می دهند آنها میل دارند سلطه جویی خود را محدود به امور مربوط به خانه وزندگی بکنند.


چگونه می توانید با یک مرد متولد آذر ازدواج سعادتمندی داشته باشید

6شما به شوهر آذرماهی خود افتخار خواهیدکرد ودرعین حال درمورد اونگرانی هایی خواهید داشت اوفوق العاده محبوب است شخصی است دوست داشتنی که سایر زنان نیز به دور او جمع می شوند بسیاری از مردم درجستجوی مصاحبت با او هستند دوستان بیشماری دارد وبا این محبوبیت خود خیلی طبیعی برخورد می کند . طبیعت او جذار با کشش و روشنفکرانه است او شاگرد بزرگ طبیعت بشری است وواقعامردم رادوست دارد اما شما باید این مطلب رابدانید که درازدواج بایستی تحت کنترل باشد همانگونه که یک اسب سرکش محتاج افسار است ممکن است پس از ازدواج نیز محبوبیت دوران تجرد خود را فراموش نکند او میل دارد مقدار زیادی از وقتش را همچنان با دوستان نزدیک دوران تجرد خود بگذراند شما بایستی این قسمت از طبیعت او را درک کرده وسعی کنید صبور باشید هر چند ممکن است برایتان خیلی سخت باشد این در ذات وطبیعت اوست که مشتاق دوست داشته شدن ومحبوب بودن است برای حفظ علاقه او بایستی اورابطرزی افراطی دوست داشته وبه او محبت کنید خیلی زیاد با او اینطرف وآنطرف بروید . سعی کنید با دوستانش آشنا شوید وبه آنها علاقه نشان بدهید تا آنجا که می توانید برایش یک رفاه کامل فراهم آورید دراینصورت او متوجه می شود که در ازای کنار گذاردن آزادی زمان تجردش واقعا" چیز بهتری نصیبش شده است همیشه پیپ روزنامه ودمپایی هایش راحاضر وآماده دم دستش بگذارید برایش غذای خوب بپزید وبالا تر از همه محیط خانه را مطبوع وآرام بسازید به طور مداوم دوستهایش رابرای بازی بریج سایر سرگرمیها شام ومصاحبت دعوت کنید اگر شما همه اینها را با مهارت اداره کنید زندگی او بر محور خانه می چرخد ولی اگر برای لحظه ای فراموش کنید که گوش به زنگ باشید او این آمادگی راخواهد داشت که به جستجوی زندگی آزادی که قبل از ازدواج می شناخت بپردازد
هیچ نشانه ای از حسادت از خود بروز ندهید گرچه او به طور مکرر این احساس را در شما بر می انگیزد درواقع دلرباییهای کوچک او معمولا بدون خطر است اوفقط دلش می خواهد به خود این اطمینان دوباره را بدهد که هنوز نزد دیگران محبوبیت دارد او مستعد این است که نسبت به یک نفر علاقه قوی وشدیدی داشته باشد وگرچه ازدواج به تنهایی دراین مورد یک تضمین کافی نیست ولی روابط نزدیکی که ازدواج معمولا بوجود می آورد این شانس رابه شما می دهد که آن یک نفر خودتان باشید دراو این آمادگی هست که به دلیل شیفتگی ازدواج کند اینجا دیگر وظیفه شماست که این احساس رابه یک عشق پردوام تبدیل کنید . او موجودی عمیقا صادق است ودرجستجوی طلاق وجدایی نیست مگر اینکه شرایط غیر قابل تحمل گردد . درکارهای شغلی اش احتیاج به تشویق دارد . تملق روی پیشرفت او خیلی اثردارد بایستی احساس کند که استعداد های او واقعا" بهتراز دیگران است او عاشق بچه ها وحیوانات خانگی است وبایستی حداقل دو بچه داشته باشد اگر شما به اندازه کافی مهارت وزرنگی دارید که او رابه طور مناسبی اداره کنید زندگی شما با هم به طور حسادت برانگیزی مطبوع ودوست داشتنی خواهد بود .
متولدین آذر و مسایل عاطفی

7متولدین آذر درمورد مسایل عشقی وعاطفی تا حدودی تمایل به دلربایی وجلب توجه دارد بایستی درروابط عاشقانه خود آزادی داشته باشد حتی اگر این رابطه پایدار ووفادارانه باشد . مردان متولد آذر احتیاج به زنانی دارند که دربسیاری از فعالیت ها با آنان شریک با شند . زنان متولد آذر از مردان ضعیف خوششان نمی آید زیرا هیچگونه تمایلی به مادری کردن برای آنها ندارند آنها به دنبال مردی هستند که قوی بوده وطرفدار ی کردن برای آنها ندارند آنها به دنبال مردی هستند که قوی بوده وطرفدار فعالیتهای خارج از خانه مثل ورزش وامور مشابه آن باشد بررسی روابط عاطفی متولدین آذرماه با متولدین سایر ماههای سال راهنمای خوبی برای آگاهی به چگونگی تفاهمها یا عدم تفاهمها ی موجود بین متولدین نهمین ماه سال با سایرین می باشد.
در مورد زن متولد آذر از کارهای زیر اجتناب کنید

1-او را مجبور نکنید شغل خود را رها کند.بگذارید در این مورد انتخاب با خودش باشد.
2-از زنهای دیگر دلربایی نکنید.
3-اگر او به زندگی فعال اجتماعی علاقه ندارد,از این نوع زندگی اجتناب کنید.
4-در مورد اینکه چگونه باید لباس بپوشد,موهایش را آرایش کند,خانه اش را مبله کند و سایر چیزهایی که او آنها را در قلمرو حوزه خودش می داند سختگیر نباشید.

در مورد مرد متولد آذر از کارهای زیر اجتناب کنید

1-اگر او دوست ندارد شما کار کند,اصراری نداشته باشید که بعد از ازدواج هم به شغلتان ادامه دهید.
2-دوستان نامطبوع خود را رها کنید زیرا این آمادگی در اوهست که شما را از روی دوستانتان قضاوت کند.
3-در مورد برنامه ریزی برای نامزدی,خانه و مسایل مشابه خواسته های او را در نظر بگیرید.
4-در مورد کارهایتان اقوام خود را دخالت ندهید و از غرولند و انتقاد اجتناب کنید.متولدین ماه آذر:
- ایرانی
داریوش مهرجویی (کارگردان)
علی شریعتی (اندیشمند و متفکر)
جمشید مشایخی (بازیگر)
مهتاب نصیر پور (بازیگر)
داریوش فرهنگ (کارگردان و بازیگر)
محمدتقی بهار (شاعر و سیاستمدار)
جلال آل احمد (نویسنده)
لاله اسکندری (بازیگر)
بهاره رهنما (بازیگر)
امید زندگانی (بازیگر)
ناصر حِجازی ( بازیکن و مربی فوتبال)
علی صادقی (بازیگر)
- فرنگی
مارک تواین (نویسنده آمریکایی)
بتهوون (آهنگساز آلمانی)
جان آزبرن (نویسنده انگلیسی)
وینستون چرچیل (نخست وزیر انگلیس)
فرانک سیناترا (هنرپیشه آمریکایی)
پاپ ژان پل سیزدهم (رهبر کاتولیک های جهان)
جان میلتون (شاعر انگلیسی)

 
ساقی بیار باده که ماه صیام رفت
درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم
عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

مستم کن آن چنان که ندانم ز بیخودی
در عرصه خیال که آمد کدام رفت

بر بوی آن که جرعه جامت به ما رسد
در مصطبه دعای تو هر صبح و شام رفت

دل را که مرده بود حیاتی به جان رسید
تا بویی از نسیم می‌اش در مشام رفت

زاهد غرور داشت سلامت نبرد راه
رند از ره نیاز به دارالسلام رفت

نقد دلی که بود مرا صرف باده شد
قلب سیاه بود از آن در حرام رفت

در تاب توبه چند توان سوخت همچو عود
می ده که عمر در سر سودای خام رفت

دیگر مکن نصیحت حافظ که ره نیافت
گمگشته‌ای که باده نابش به کام رفت

..............................

 

آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

Delivered by FeedBurner

  وبلاگ شب مهتابی را چطور می بینی؟


 
   
   
   
 
 
   
   
   
  تست روانشناسی , داستان دنباله دار , دلنوشته عاشقانه , عکاسی های خودم , دانلود آهنگ , داستان های مهتاب , دلنوشته , عکاسی های مهتاب , روانشناسی , آزمون روانشناسی ,  
  » تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

 
 
تمام حقوق این وب سایت و مطالب آن متعلق به شب مهتابــــــــی می باشد.
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات