شخصیت کلی متولدین آبان

در زمان تولد شما,خورشید در علامت(آبی)آبان ماه بوده است.سیاره هادی شما پلوتو می باشد.شما خوشبخت هستید که در یک ماه قوی,غریزی و اسرار آمیز تولد یافته اید زیرا شانس خوب عموما بسیاری از متولدین آبان ماه را در طول زندگی تعقیب می کند.ماه تولدتان به شما عشق و علاقه به مسایل
اسرار آمیز را داده است.شما استعداد فراگیری ستاره شناسی و سایر موضوعات اسرار آمیز را دارید.شواهد خارجی این قدرت,استعداد شما برای مطالعه و تجزیه و تحلیل مردم می باشد.بسیاری از اوقات,این فراست,قوه تشخیص و نفوذ در شخصیت سایرین,شما را برای نویسنده شدن و یا هنرپیشگی توانا می سازد.متولدین آبان ماه از نظر جسمانی فیگور محکم و استواری دارند که بسیاری از اوقات مربوط به وراثت می شود.آنها خوش قیافه و دارای شخصیتی پویا هستند.راز و رمز آنها بوسیله چشمانی که دارای جاذبه مغناتیسی است فاش می شود که بعضی اوقات تقریبا قدرت هیپنوتیزم به آنها می دهد.صدایشان معمولا نرم,مطبوع و خوشایند است.بسیاری از بزرگترین خواننده های تاریخ در این ماه متولد شده اند.خطری که برای شما وجود دارد در خلق و خویتان نهفته است.سیاره پلوتو هدایت کننده شماست و به شما طبیعتی داده است که بعضی اوقات درک و کنار آمدن با آن برای دیگران مشکل است.در شما این آمادگی است که موجودی فرار و دارای خلق و خوی انفجاری باشید.همچنین موجودی سلطه طلب بوده وشیوه خاص خود را دارید.شما مستعد عصبانی شدنهای ناگهانی هستید که اشخاص بد شانس دوروبر شما را وحشت زده می کند,لیکن طوفان به همان سرعتی که برخاسته بود فروکش
می کند و کسیکه به شما نزدیک است می تواند سریعا تسکینتان بدهد.
سپس همانقدر خوش مشرب و مطبوع می شوید که گویی هیچ اتفاقی نیافتاده است.این آمادگی شدید برای انفجارهای عصبانیت و خلق وخوی تند,بایستی کنترل شود.نقطه ضعف دیگرتان در آنجاست که بعضی پروژه ها را با طغیان خارق العاده نرژی شروع می کنید لیکن قبل از تکمیل کردنش,آن را کنار می گذارید.ایده های شما معمولا خوب و مناسب است و بهتر است تا آنهارا تا آخر ادامه دهید.بایستی بیاموزید که انرژیهای خود را متمرکز کنید و در زندگی خود هماهنگی بوجود بیاورید,وگرنه این احتمال هست که ه علت تفرقه حواس و پریشانی,تمام کوششهای شما بی ثمر بماند.ماه تولدتان برای شما شانسهای عالی برای موفقیت آورده است ومطمئنا می توانید بر اشکالاتی که به آنها اشاره شد غلبه کنید و انرژی خود را در کانالهای ثمر دهنده متمرکز کنید.
فکر شما قوی است,حافظه تان خوب است و استعداد و قابلیت تطبیق دارید.
گرچه کار جسمانی را دوست ندارید ولی چون قدرت تمرکز دارید می توانید هر
پروژه ای را که متعهد آن می شوید به انجام برسانید.برای شما بهتر است به جای پرداختن به کار عملی و جزئیات مربوط به یک پروژه آن را سرپرستی کنید.
مغز و فکر شما در مورد ایده های جدید,اداره کردن مسایل مالی,بالا بردن و ترقی دادن سطح رفاه دیگران,خوب کار می کند.


خصوصیت مردان متولد آبان

مرد متولد آبان را می توان تیز هوش، بااراده، خواستار هدفهای بزرگ و پدری دلسوز و مهربان ذکر کرد. اگر عاشق مردی هستید که در آبان ماه به دنیا آمده است و شما از کلمه هیجان می ترسید، بهتر است که نامزدی خود را با او فورا لغو کنید، زیرا مرد متولد آبان چه در زندگی و چه در کار و حرفه خود مردی با اراده، قوی و نیرومند و مملو از هیجان و بلند پروازی است و روحیات او با آرامش و سکون و بی حالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف های تازه و ترقی و تعالی دادن کار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده است. اگر نامزد متولد آبان ماه شما، ظاهری آرام، ساکت و کم حرف دارد، این دلیل بر آرامش روح و باطن او نیست و در زیر این چهره خونسرد و آرام باطنی گرم و سوزان و اراده ای قوی و پولادین و افکاری بلند و ترقی خواهانه و حسود دارد که چون دیگ می جوشد و نیرو و حرارت تولید می کند. عقل و دانایی و احساس و هیجان هر دو بر رفتار او حکومت دارد و در

ارائه هر دوی آنها مهارت و استادی و زیرکی خاص دارد. او بیش از حد باهوش است و به فلسفه و تفکر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند می باشد و بسیاری از اوقات این توانایی و فراست که جواب سئوالات مشکل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با کمک حس ششم درباره نیامدها و ندیده ها پیشگویی نماید.

بعضی از مردان متولد آبان ماه دارای این قدرت و استعداد هستند که زندگی مرتاضانه پیشه کنند و با حداقل معیشتی بسازند، در روی حصیر و مقداری غذای کم به زندگی ادامه بدهند و به دلایل روحانی و معنوی دست از مال دنیا بشویند ولی این عده تعدادشان در اقلیت است زیرا اکثر متولدین آبان ماه از لحاظ صورت فلکی خواهان رفاه و آسایش عادی هستند و از اینکه زندگیشان توأم با تجمل باشد احساس امنیت و رضایت خاطر می کنند.

اگر شوهر شما متولد آبان ماه است بدانید که کشش و جاذبه ستاره پلوتو در سرنوشت فلکی او به قسمی است که از هیجانات عاشقانه لذت می برد و مردی است قوی و پرجاذبه و پرتمنا که در زن ها ایجاد کشش می کند و شما باید مطلقا موجودی غیر حسود و آرام باشید و این صفت را در وجود او تحمل کنید و به آن خرده نگیرید که هر گونه حسادت و مبارزه ای برای خنثی کردن این کشش و نیروی طبیعی بلا اثر است زیرا روحا از باختن نفرت دارد و چون هدف های بلند پایه را تعقیب می کند، همیشه می کوشد که در عرصه های گوناگون پیروز و برنده نهایی باشد. او روحیه ورزشکاری دارد و به همین جهت کمتر در عرصه کار و زندگی خسته و ناامید جلوه می کند و همیشه با آمادگی و اطمینان و اعتماد به نفس با مشکلات زندگی در کشمکش و نبرد است. او در مقابله با حوادث با مهارت و قدرت بسیار‌، آرمش و متانت خود را حفظ می کند و قیافه و برخوردش با وقایع زندگی خانوادگی و حوادث شغلی توأم با خونسردی و آرامش تمام است، اما در پشت این متانت دنیایی پرجنب و جوش و پر غلیان وجود دارد که ناشی از جاذبه ستاره نیرومند پلوتو است.

مواظب باشید که هرگز به شوهر متولد این ماه دروغ نگویید و احساسات او را جریحه دار نکنید و یا برخلاف پرستیژ و غرور مردانه او رفتار و گفتاری موهن نداشته باشید زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناک است. در میان مردان متولد آبان ماه گل مردان خدا با ایمان که عمر و زندگی خود را وقف خدمت به خلق می کنند و با فداکاری و جانبازی در راه سعادت مردم می کوشند، یافت می شوند که مردانی استثنایی و بزرگوارند و با رهبری به شانه آنها هموار می شود و در نهایت عقل و درایت به وظایف انسانی خود عمل می کنند و موجب خیر و برکت می شوند.

شوهر متولد آبان ماه شما مردی است با عزم راسخ که با عقاید و نظریات خویش پای بیدی بسیار دارد و حرف و شایعه و اظهار نظر دیگران در تغییر مسیر تصمیمات او کمتر اثر می کند. نفوذ مادر شوهر و خواهر شوهر در افکار او ناچیز است و شما می توانید مطمئن باشید که نه دوست و نه بستگان افکار اساسی او را نمی توانند تغییر دهند و یا نظریات مهم او را که شخصا به آن ها عقیده و ایمان دارد، تعویض کنند. او در همه جا مردی پا بر جا و با اعتماد به نفس است. شجاعت و استقلال فکر از مشخصات صورت فلکی این ماه است.

شوهر متولد آبان ماه شما در برخورد با مشکلات به جای غر زدن، ترسیدن و اظهار گله کردن و عجز کردن، با شجاعت قدم به میدان مبارزه می گذارد و عجیب آنکه همیشه در دل خود بر این عقیده است که پیروزی نهایی از آن او خواهد بود. چنین مردی می تواند سپر و محافظ قابل اطمینانی برای حمایت از خانواده باشد. او با علاقمندی بسیار خواستار کشف راز و رمز هاست و به همین جهت کمتر اتفاق می افتد که شما بتوانید راز و رمزی را از چشم های تیز بین او و یا ذهن کنجکاو و متجسس او پنهان نگه دارید. با این وجود باید بدانید که در عرصه زندگی زناشویی پیش ما و او هیچ رازی سر به مهر باقی نخواهد ماند.

طبع او عالی است و به همین جهت دوستان خود را از طبقه با هوش و دانا و با شخصیت انتخاب می کند و دوست دارد که با مردم عالیمقام و ارزنده رفت و آمد داشته باشد. اگر درباره سر و وضع و لباس خود از او سئوال می کنید، مطمئن نباشید که با لحنی تملق آمیز همیشه از زیبایی و تناسب شما تعریف و تحسنی کند. چه بسا که در نهایت صراحت بگوید: « لباست زشت و آرایشی که کرده ای خنده دار است.» اگر دل نازک هستنید، هرگز در این زمینه ها از او نظر خواهی نکنید، اما بهتر نیست کسی که طرف مشورت قرار می گیرد، عقیده صریح و صادقانه خود را ابراز بدارد.

وقتی به مسئله حسادت می رسیم،‌ به شما اخطار می کنم که هرگز کاری نکنید که حسادت عاشقانه شوهر متولد آبان خود را تحریک کنید. در معاشرت و مهمانی ها و مراودات خانوادگی رفتار شما بایدچنان باشد که او ذره ای احساس نکند که خدای نکرده به مرد دیگری حتی به اندازه یک سر سوزن توجه دارید. حتی سوء ظن به او کشش و تمایل پیدا کنند، همیشه به خود بقبولانید که او قدرت مقاومت در برابر این تمایلات وسوسه آمیز را خواهد داشت و پیوسته نسبت به عشق شما و خانواده خود مردی وفادار و قابل اطمینان است. ضمنا به یاد داشته باشید که مرد متولد آبان هرگز اجازه نمی دهد که زن در کار او مداخله کند و یا عقاید خود را به او دیکته کند. او مرد است و شما زن و این تفاوت همیشه باید در روابط فیمابین رعایت بشود، اما ضمنا باید بگویم که مرد متولد آبان که زنی فهمیده و دلسوز و مطیع داشته باشد، همیشه در مقابل همسر خود مردی دلسوز، مهربان و ملاحظه کار است . پاسخ خوبی های همسر خود را در نهایت صداقت خواهد داد.

در مورد بچه های خود پدری سخت گیر و با جذبه است. کودکان او احساس می کنند که پدری قوی و با اراده دارند که از جزئی ترین سهل انگاری های آن ها نمی تواند چشم پوشی کند و با وسواس و شدت تمام برای تربیت بهتر آنها و جلو گیری از گمراه شدن آنها در کارشان نظارت دارد. بچه های چنین پدری به ندرت بی ارزش و بی بند و بار خواهند شد . در عین حال که فرزندان خود را با نهایت عشق دوست می دارد، ولی مجال لوس شدن نیز به آنها نمی دهد.

بچه های چنین مردی درس های آموزنده از پدر خود می گیرند و در زمان بزرگی متوجه خواهند شد که جذبه و سخت گیری های پدر چقدر در تربیت آنها اثرات حیاتی داشته است.


خصوصیت زنان متولد آبان

زن متولد آبان طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، رازدار،‌ موقع شناس و در بعضی اوقات جاه طلب است.

اگر یک دختر متولد آبان عاشق شما شد، بدانید که مردی برتر هستید.

زن متولد آبان دارای یک زیبایی عمیق و اسرار آمیز است. او جذاب، مغرور و اعتماد به نفس است، امایک نکته اساسی وجود دارد که می گوید: چرا مرد به دنیا نیامده ام.

علاقه نهایی به اینکه کاش مرد به دنیا آمده بود چنان است که هرگز خود را صد در صد زن نمی داند.

اگر عاشق زنی هستید که در این ماه به دنیا آمده باید مراقب زندگی خود باشید. منظور من از این حرف آن نیست که او موجودی خشن و فاقد ظرافت های زنانه است، درست برعکس او به قدر کافی طناز و دلفریب است با این تفاوت که ذاتا آرزوی مرد بودن را همیشه در دل خود می پروراند. یکی از خصوصیات فوق العاده و بارز این زن قدرت عجیب وی در استفاده از موقعیت است.

او به آن عده از هم جنسان خود که حالت معشوقه، زن کدبانو، مادر فداکار و امثالهم را دارند، دیده حقارت می نگرد، زیرا معتقد است که زن از لحاظ قدرت روحی چیزی کمتر مرد نیست. او قادر است که خواسته های خود را به خوبی کنترل کند، اما اگر موقعیت را مناسب دید، به خواسته های زنانه خویش نیز به زیباترین وجه ممکن جامه عمل می پوشاند. او خیلی خوب می داند که نظر یک مرد را چطور باید به خود جلب کرد و برای این کار همیشه شیوه هایی بکار می برد که مشابه آن قبلا وجود نداشته است. او تا از نتیجه روش خود کاملا مطمئن نباشد آن را بکار نمی برد و هرگز شیوه را دو بار مورد استفاده قرار نمی دهد.

اگر در نظر دارید توجه یک چنین دختر متولد آبان را به خود جلب کنید، به این نکته توجه داشته باشید که او کسی نیست که برای مدتی طولانی به دانه هایی که برایش در دام می ریزد، توجه کند. بیشتر دختران متولد این ماه مرد صفت هستند، از آن گذشته باید به شما بگویم که چشمان جذاب و پرحالت او شاید خیلی بهتر از خودتان افکار شما را بخواند، در نتیجه تقریبا این احتمال بهیچوجه وجود ندارد که بتوانید یک نقشه پنهانی در مورد او به موقع اجرا بگذارید. یکی از آن جملات رومانتیک و عاشقانه ای را که برای هر دختری خیال انگیز است، زیر گوش او زمزمه کنید و ببینید که چطور نگاه نافذ و سرد خود را به شما می اندازد و چطور به شما می فهماند که فکرتان را خوانده است. به قول یکی از روانشناسان معروف، زن متولد آبان یک دستگاه کامل فکر خوانی است، به این ترتیب فقط مطالبی را

عنوان کنید که صادقانه به آنها اعتقاد دارید، در غیر این صورت او حرکات و گفتار شما را نوعی توهین به خود تلقی خواهد کرد. به شما توصیه می شود که هر کار می کنید بکنید اما به او توهین نکنید. او در مقابل توهین و تحقیر عکس العمل از خود نشان می دهد. از کسانی که ندانسته به او توهین کرده اند، بپرسید تا بدانید که شدت عکس العمل او در مقابل توهین آنها چه بوده است. همین قدر می توان گفت که او می تواند حس انتقام جویی شدید خود را در ورای یک لبخند و یک خونسردی ذاتی و ظاهری پنهان نگاه دارد.

او ممکن ایت به طور عادی زنی خوددار، مغرور، آمر و به گونه ای طعنه آمیز، سرد و بی تفاوت باشد و آن وقت ناگهان تبدیل به یک پارجه آتش و یک دیگ بخار بشود. او می تواند معصومانه ترین عشق ها و زهرآگین ترین نفرت ها را داشته باشد و بالاخره او می تواند گاه مثل کبوتر عاشق پیشه و گاه خشن و سرد مثل پولاد باشد، اما در هر حال شما یک چیز می توانید بطور حتم داشته باشید و آن این است که او به هر صورت زنی کم مایه و بی معنی و بی هوش نخواهد بود.

از عجایب طبیعت قدرت عجیب این زن در ایجاد ترس و تشویش در دل دشمنان است و به قول معروف بر پشت دشمنان او از ترس عرق سرد می نشیند و این کار را با آنچنان مهارت و تبحری انجام می دهد که بسیاری آن را حمل بر سحر و افسون می دانند. اگر شما نظر او را به خود جلب کردید، تقریبا دیگر راه فراری برایتان باقی نمی ماند و از آنجا که حس ششم این زن فوق العاده قوی است، در همان نظر اول می تواند مرد آینده زندگی خود را تشخیص بدهد و سپس به گونه ای اسرار آمیز و رویا انگیز تصمیم و نیت خود را به وی القا می کند.

در یک چنین حالتی عکس العمل شما از دو حالت خارج نخواهد بود: یا تسلیم عشق افسون می شوید و در دام محبت او اسیر خواهید شد و یا همانند موجودی زخم خورده، راه فرار در پیش می گیرید، غافل از اینکه این زخم کاری است و راهی به جایی ندارید. به این ترتیب، بهترین راه حل برای شما این است که دست و پای خود را گم نکنید و با کمال دقت مراقب گردش چرخ زندگی باشید و بفهمید که در چه جهتی حرکت می کند، او حکمت و راز و رمز زندگی را خوب میداند و به شما یاد خواهد داد. شما لااقل از یک جهت می توانید خوشحال باشید و بفهمید که در چه جهتی حرکت می کند، او حکمت و راز و رمز زندگی را خوب می داند و به شما یاد خواهد داد. شما لااقل از یک جهت می توانید خوشحال باشید و آن این است که این زن مغرور و برتر شما را قابل انتخاب شدن دانسته است. زن متولد آبان، برغم برخی صفت های مردانه ای که دارد، کسی نیست که از مشاهده ضعف در مرد چشم پوشی کند. او جستجو گر مردی است شجاع و جاه طلب که با قدرت بر وی حکومت کند و موجب افتخار او باشد، بدون اینکه مزاحمتی برای غرور و طبع بلند او فراهم بیاورد. او می خواهد که این مرد قوی تر، خوش قیافه تر از یک حد متوسط باشد. وجود یک هوش خارق العاده در این مرد، برای آنکه بتواند با فکر بلند پرواز او برابری کند، از ضروریات است و برای تکمیل کار لازم است که قدری عقاید فلسفی نیز چاشنی این هوش و درایت خود بکند.

به این ترتیب، به نفع شماست که به جای تقلا برای رهایی از بنده های عشق پرجاذبه و قدرتمند او سعی کنید یاد بگیرید که چطور باید حرکات و رفتاری برتر داشته باشید و در این بازی عشق پیروز از کار در آیید. آنچه که به هنگام وقوع یک چنین حادثه ای در وهله اول، نظر شما را به خود جلب خواهد کرد، این است که می بینید اطرافیانتان شما را از انکه توایسته اید مورد توجه این زن قرار بگیرید، برتر از خود به حساب می آورند. این حالت و موقعیت را دست کم نگیرید.

از نظر روان شناسی بسیاری از مردم موفق کسانی می باشند که اطرافیان ایشان، آنها را برتر و بالاتر از خود می دانند بدون اینکه شاید واقعا قابلیت های لازم برای موفقیت های مزبور را داشته باشند. از این لحظه به بعد نظر شما در زندگی باید متوجه هدف های بالاتری باشند.

اگر روزی توانستید مورد توجه یک زن متولد آبان قرار بگیرید و در حریم عشق و زناشویی روابط نزدیک و صمیمانه ای با او برقرار کنید، می توانید تصور کنید که از بسیاری جهات یک مرد منحصر به فرد هستید، کما اینکه باید مطمئن باشید که عشق او به هیچ صورت شباهتی به عشق های دیگری که احتمالا در زندگی شما وجود داشته اند، ندارد. پس از شعله ور شدن آتش یک چنین عشقی، شما مهمترین هدف زندگی او خواهیدشد.

اگر او تمام و کمال تحت تأثیر سیاره پلوتو، که سیاره خاص ماه آبان است باشد، قطعا نسبت به شما وفادار است و حداکثر سعی ممکن را به عمل می آورد تا موجبات رضایت خاطر شما را فراهم کند و اگر شما از زمره کسانی که قوی الاراده و توانا و رام نشدنی باشند، او از حربه برنده صبر و تحمل برای خنثی کردن مقاومت شما استفاده خواهد کرد.

لابد دو کلمه صبر و تحمل نظر شما را به خود جلب کرد، حق دارید، بسیاری از مردان شایعات زیادی درباره صبر بی پایان زن متولد آبان شنیده اند و باید در اینجا گفت که این شایعات حقیقت دارند.

نهاد این زن سرشار از یک صبر ایوبی است اما به علت تسلط بر نفس خیلی خوب می تواند این حس خود را نیز مثل احساسات دیگر خویش تحت کنترل بگیرید و تنها در یک مورد است که او نه می تواند و نه می خواهد که از این صبر استفاده کند و آن هم موقعی است که پای عشق در میان باشد.

برای زن متولد آبان اندکی علاقه و اندکی نفرت مفهوم ندارد، او یا عاشق است یا دشمن و در غیر این صورت کاملا بی تفاوت و بی اعتناست. شما اگر به تمام مقدسات عالم سوگند بخورید که این همسر متولد آبان شما بوده است که به هنگام عصبانیت تمام ظرف ها راشکسته و تمام پرده ها را پاره کرده است، کسی باور نخواهد کرد، آخر چطور ممکن است زنی این چنین مغرور، مسلط به خود، خونسرد و دوست داشتنی دست به یک چنین اعمالی زده باشد. نکند نقشه ای در سر دارید و می خواهید او را به انجام کارهای نکرده متهم کنید. اما این فقط ستاره شناس ها هستند که به داغ دل شما واقف هستند و می دانند که این زن می تواند در نهایت متانت و آرامش، صحنه یک جنگ بزرگ را اداره کند.

زن متولد آبان با ترس بیگانه است و در عرصه مشکلات خود را به آب و آتش می زند و در دل طوفان به سوی هدف می شتابد و با جرأت فراوان با مخاطرات مواجه می شود و سرانجام او را می بینیم که به گونه ای شگفت انگیز بر تمام موانع پیروز شده و موقعیت برتر خود را حفظ می کند.

این زن بر خلاف اکثر زنها رازدار است و خدا می داند که در گنجینه دل خویش چه اسراری نهفته دارد. او سخت مایل است که به اسراردیگران واقف گردد، در حالی که هیچگاه مقابله به مثل نمی کند و یا آنچه را از دیگران شنیده است، هرگز بازگو نمی نماید( مگر اینکه این کار موجب برد و یا موفقیت او بشود.)

آنچه در این مورد می توان گفت این است که هرگز سعی نکنید به این اسرار پی ببرید. در دل این زن یک بخش خصوصی وجود دارد که هرگز کسی موفق به راه یافتن به آن نمی شود. این بخش ازقلب و روح او منحصرا از آن خود اوست.

زنی که در هشتمین ماه سال متولد شده است، بسیار قابل اعتماد است، اما همیشه این احتمال وجود دارد که پای برتری و غرور او در میان باشد که در این صورت وضع کلی تغییر پیدا می کند. زن متولد آبان نسبت به افراد پر قدرت و شایسته و لایق شدیدا وفادار است و در مقابل به افراد ضعیف النفس و نالایق گوشه چشمی هم نمی اندازد. ارزش فراوانی که زن متولد آبان ماه برای دوستی روابط انسانی قائل می شود، استثنایی است. او دوستان خود را از بین افراد طبقات بالا و هوشمندان انتخاب می کند و سپس اشخاصی را که واجد ارزش های لازم برای دوستی با خود تشخیص می دهد، برای تمام عمر نگاه می دارد و بقیه را مانند زباله دور می ریزد. در طبیعت و ذات این زن عزمی آهنین و استقامتی بی پایان به ودیعه گذاشته شده است.

تکیه کامل به قدرت درونی موجب پیدایش برخی تغییرات فکری در وی می شود، به نحوی که ممکن است در طول حیات خویش عقاید گوناگونی پیدا کند و به راه افراط و تفریط حتی در عقاید مذهبی قدم بگذارد.

یک زن متولد آبان آنچنان اعتماد به نفسی دارد که اصلا لازم نمی بیند برای زندگی از قوانین و رسوم و آداب پیروی کند. او خود را ملزم به پیروی از هیچ قانونی جز قانون اراده و میل خود نمی داند. حتی در کار عشق و عاشقی، اگر شرایط اوضاع و احوال به گونه ای باشد که اجرای ازدواج را غیر ممکن کند، او بدون اینکه کوچکترین ارزشی برای حرف مردم قائل شود و یا بدون توجهی به اعتراض دیگران با مرد محبوب خود زیر یک سقف زندگی خواهد کرد.

در یک چنین مورد غیر عادی او واقعا به مرد محبوب خود عشق می ورزد وانتقادات و بدگویی های جامعه هرگز نمیتواند این زن شجاع را از حرکت بسوی راهی که صورت فلکی برایش تعیین کرده است، باز دارد.

برغم شخصیت قوی و بارزی که زن متولد آبان دارد، خواهان برتری مرد خویشتن است، به نحوی که به جای آنکه سعی کند حاکم بر وی باشد، زیرکانه تدابیری می چیند تا زمینه ای برای پیروزی او فراهم بشود. نسبت به آینده مرد محبوب خود علاقه زیادی از خود نشان می دهد. پس از ازدواج ترجیح می دهد که خانه دار بماند.(مگر اینکه شما واقعا مرد دلخواه او نباشید و مخارج منزل را چنانکه مورد نظر بوده است، تأمین نکنید و یا اینکه کار او برای اجرای برنامه مخصوصی ضرورت پیدا کند). او ممکن است در زندگی خصوصی و داخل خانه شدیدا با شما جر و بحث کند، اما در مجامع و در برابر دیگران به اندازه مادر پشتیبان شماست. او به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهد که کسی زیانی به شما وارد بیاورد یا شما را آلت دست خود بکند، و کسی که بخواهد دست به چنین کاری بزند، مسلما از انتقام جویی او در امان نخواهد بود.

زن متولد آبان عاشق خانه و زندگی خویش است و منزل را همیشه در نهایت پاکی و تمیزی نگاه می دارد، به نحوی که به قول معروف از تمیزی برق می زند. غذا هم همیشه سر ساعت و سرو می شود و امور منزل پیوسته تحت کنترل هستند و اگر مشاهده کردید که جز این است، ‌بدانید که یک پیشامد ویا اشتباه شما غرور بی پایان او را جریحه دار ساخته است.

او هر دو ماه یک بار اسباب و اثاثیه یکی از اتاق ها را بیرون می ریزد زیرا سخت از بازیافتن اشیایی که در گوشه و کنار فراموش شده اند، خوشحال می شود( به این ترتیب باید سخت مراقب باشید که فلان کاغذی که بوی عطر زنانه از آن استشمام می گردد و یا مطلبی خصوصی روی آن نوشته شده است، گوشه کنار و یا توی جیب لباس کهنه شما جا نمانده باشد) او با لذت به همه چیز ظنین هست و اگر مدرکی دال بر خیانت و بی وفایی از شما پیدا کند، توفان به پا خواهد کرد.

برای مجسم کردن خشم او هیچ منظره ای گویاتر از ابر قارچی شکل ناشی از یک انفجار اتمی در آسمان نیست، با این احوال در مقابل او اصلا سعی نکنید که کنجکاوی مشابهی داشته باشد زیرا این هرگز به نتیجه نمی رسد و هر قدر هم شما در استفاده از موقعیت های مناسب زبردست باشید، باز محال است بتوانید به خواسته های قلبی او پی ببرید. او نظر بودجه اعمال زن متولد آبان به کلی غیر قابل پیش بینی است.

او ممکن است سال ها تمام پول های خود را پس انداز کند و سپس ناگهان مثل کسی که از خواب بیدار شده باشد، شروع به ولخرجی و اسراف کند. در هر حال او عاشق پول است، چه آن را یک ریال یک ریال جمع کند و چه هزار تومان هزار تومان خرج کند.

در مورد خرج کردن، یک اصل را هرگز از یاد نمی برد و آن حفظ شخصیت در عرصه مسائل مالی و اقتصادی است به این معنی که با وسواس مراقب است و این استعداد در او وجود دارد که هر روز ترقی بیشتری پیدا کند. زن متولد آبان عاشق قدرت است و حاضر است خیلی از منافع را فدای کسب قدرت کند.

یک دندگی و تلافی کردن یکی دیگر از خصوصیات زن متولد آبان است. اگر به او یک دروغ بگویید، او به شما دو دروغ خواهد گفت. اگر شما یک هفته با او حرف نزنید، او دو هفته مهر سکوت بر لب خواهد زد. به این ترتیب، اگر می خواهید از کار او انتقاد کنید، بهتر است آن را به عهده کس دیگری واگذار کنید، زیرا هر انتقادی موجب دو ماه قهر او می شود. او از خطاهای کوچک شما، به شرط آنکه بفهمد روی منظور خاصی در آن نبوده است، در می گذارد. این نکته را هم به خاطر داشته باشید که حس تشخیص در این زن به اندازه حس انتقام جویی او قوی است، پس می توانید مطمئن باشید که خوبی های شما را هم نیز دو برابر جبران خواهد کرد. رفتار مادرانه او با کودکان به ظاهر سرد است و بچه ها پیش خود فکر می کنند که مادر چندان به آنها علاقه مند نمی باشد. اما کودکان در جوار او خود را در پناه یک نیروی قوی احساس خواهند کرد.

مادر متولد آبان اجازه نمی دهد استعداد بچه هایش بیهوده ازبین برود. او ممکن است هر روز ساعت ها وقت خود را صرف مشخص کردن هدفهای عالی کودکان خویش نماید و در رساندن ایشان به این اهداف از هیچ نوع کمک و مساعدتی فروگذار نمی کند. بچه ها به هنگام مواجه شدن با مسائل و مشکلات زندگی، او را رهبر و مشاور قدرتمندی می یابند زیرا وقوف او بر اسرار طبیعت انسانی به وی امکان می دهد یک مشاور خوبی باشد. این زن به کودکان خود می آموزد تا با شجاعت با موانع و مشکلات روبر بشوند. گذشت و چشم پوشی فراوان او از خلافکاری بچه هایش اگر توسط پدر جبران نشود، می تواند نتایج سویی در بر داشته باشد. او نسبت به کسانی که تهدیدی برای آزادی و شادی بچه های خود باشند، بسیار بی رحم و انتقامجو است و متأسفانه این امر شامل حال شوهر او و پدر بچه نیز می گردد. اگر سخت گیری های شما نسبت به کودکانتان بیش از حدی باشد که او آن را قابل قبول می داند، بی رودربایستی توی روی شما می ایستد.

زن متولد آبان ماه به رنگهای قرمز جگری، حنایی و بنفش علاقه فراوان دارد و سعی می کند از این رنگها در تزئین منزل استفاده نماید.

چگونه یک متولد آبان می تواند در زندگی عاطفی خود به شادی دست یابد

شما از نظر جسمانی بسیار جذاب هستید و مورد توجه افراد جنس مخالف قرار
می گیرید.در همین جا دامها وتله هایی نهفته است,زیرا بخصوص در روابط عاشقانه با تیپهایی مثل مهر ماهی ها,بایستی مراقب باشید که انگیزه های مبتنی بر احساسات جسمانی شدید شما,در قسمتهای روحی و فکری طبیعتتان,عدم تعادل بوجود نیاورید.در روابط عاشقانه شما بایستی رهبر باشید زیرا برای خود روش خاصی دارید و این آمادگی در شما هست که با عقاید فرد مورد علاقه خود شدیدا مخالفت کنید.شما تابع خلق وخوی خود,حسود و کمی سوظنی می باشید.در هنگام عصبانیت تا حدودی خشن و بیرحم می شوید.به هنگام اختلاف و نزاع,کج خلق و بد اخلاق می شوید.صدقانه بگویم شما می توانید در زندگی کسانی را دوست دارید درد و رنجی نگفتنی بوجود بیاورید,زیرا اگر دقت مداوم به خرج ندهید,از نظر احساسی
آمادگی بی عاطفگی در شما هست.به طور کلی شما قادرید در عشق احساسات خود را مهار نموده و تبدیل به موجود حسابگری بشوید و برای جلب
کردن و بهره برداری از کسی که می تواند در بعضی پروژه ها که برایش
برنامه ریزی کرده اید کمک شما باشد,نقشه بچینید.این ویژگی معمولا فقط در طبیعت تیپهای پاییز آبان ماهی دیده می شود,ولی این تمایل به هر حال وجود دارد وباید بر ضدش بجنگید.
این موضوع برایتان کاملا مهم و اساسی است که در روابط عاشقانه خود شاد و راضی باشید,زیرا وقتی کسی را دوست ندارید,افسرده و بد خلق شده و احساس بینوایی می کنید.شما بطور معمول موجود صادقی هستید و دلتان می خواهد تقریبا هر کاری را برای کسی که دوست دارید انجام دهید,البته فقط در صورتی که عشق شما عمیقا تحریک شده باشد.وقتی حس کنید که یک نفر واقعا ارزش عشق بزرگ شما را دارد,می توانید کار کنید,ایثار کنید وبکوشید به خاطر محبوب خود عدم توافقها را در هم بشکنید.
متولدین ماههایی که با شما تفاهم و هماهنگی بیشتری دارند:تیرماه(هنرمند)اسفندماه(روح گرا)و دی ماه(شوخ طبع).
متولدین ماههایی که با شما تفاهم و هماهنگی زیادی ندارند:فروردین ماه(اهل دعوا),اردیبهشت ماه(سلطه جو)ومردادماه(خودخواه)ومهر ماه(نیشدار)و بهمن ماه.
ماههایی که در اینجا ذکر نشده اند از جهت ارتباط عاطفی با شما در وضع متوسطی هستند و عوامل وراثتی,محیطی,تربیتی و تحصیلی می توانند در تفاهم بیشتر یا کمتر مئوثر باشند.

چگونه می توانید یک زن متولد آبان را جلب کرده و خشنود سازید

این ماه توسط پلوتو هدایت می شود و زنان متولد آبان بهطور استثنایی پرتکاپو
و فعال هستند و شخصیت با قدرتی دارند.این زن به درد یک آدم ضعیف النفس نمی خورد.برای اینکه برای طبیعت درونی او جاذبه داشته باشید بایستی یک جنگجو بوده و از عهده هر مشکلی برآیید.هرگز در هیچ چیز شکست را نپذیرید,
درست مثل اینکه مسئله مرگ و زندگی مطرح باشد.او به پول علاقمند است و خودش هم این را قبول دارد و اعتراف می کند.البته او تشخیص می دهد که هر کسی بایستی از جایی شروع کند ولی فقط در صورتی شما را تحسین خواهد
کرد که برای رسیدن به موفقیت مالی سخت بکوشید.شما بایستی تمام انرژی خود را به روی او و زندگی اش متمرکز کنید.او علاقمند به توجه متمرکز شده است و هر چقدر شما بیشتر مشتاق او و رفاه او باشید,تصویری که از خود
می سازید عمیق تر و تحسین انگیزتر خواهد بود.گرچه او از نظر شخصیتی موجودی روحی و معنوی است ولی به دنیای مادی تمایل دارد.او موجودی عاطفی است و بعضی اوقات می گذارد که عواطفش او را به جاهای دور ببرد.به اظهار علاقه های گرم و سوزان به طور مطبوعی پاسخ می دهد,و از طرف دیگر
نارضایتی او به وسیله ملایمتهای توام با زخم زبان نشان داده می شود,
به طوری که شمآ هرگزنمی توانید آن را فراموش کنید.برا فتح کردن دل یک زن متولد آبان بایستی قادر باشید ملامتها را بدون اینکه خرد بشوید تحمل کنید!همیشه این را به یاد داشته باشید که زمانی که او عصبانی است ممکن است
حرفهایی بزند که واقعا قصدش را ندارد.وقتی این را بدانید می توانید طغیانهای خشم او را ببخشید و آنچنان عاقلانه عمل کنید که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است.حضور شما دو نفر در اجتماع و بودن با گروهی ازدوستان برایش خیلی اهمیت دارد.در واقع او به نظر آدمهای کاملا بیگانه هم اهمیت می دهد و این ترس درونی را دارد که:دیگران چه خواهند گفت?این را به خاطر بسپارید حتی اگر موافق هم نیستید,رعایت احساسات او را بکنید.

چگونه می توانید یک مرد متولد آبان را جلب کرده و خشنود سازید

ماه آبان به وسیله سیاره پلوتو هدایت می شود و مرد متولد آبان معمولا طبیعت صلح جویی دارد مگر اینکه به وسیله مخالف خوانیهای مداوم برانگیخته شود.او صبور و بردبار است و مایل است مقدار زیادی سواستفاده را از طرف کسی که دوستش دارد تحمل کند.دامی که بر سر راه شماست این است که از
این موضوع سواستفاده کنید زیرا اگر او به نقطه اشباع برسد خشم تلخ آبان ماهی اش به سوی قربانی بیچاره اش برمی گردد.خشم تند او قدرت پایداری زیادی دارد و او منتظر روزی می شود که تلافی اشتباهات شما را سرتان در بیاورد!همواره نسبت به او باتمکین و احترام مداوم رفتار کنید تا دوستی و محبت جاویدان او را به دست بیاورید.
او بسیار با هوش است و در مورد کسی که دوستش دارد با ملاحظه ترین فرد می باشد.با او با عشق و مهربانی رفتار کنید و او هر چه را که شما آرزو کنید انجام خواهد داد.مرد متولد آبان موجود گرم و تند و تیزی است.عاطفی و احساساتی است ولی به این موضوع توجه داشته باشید که اغلب اجازه می دهد احساساتش به هوسرانی تغییر شکل بدهد.اگر این موضوع شما را می رنجاند,به آمادگی او در این مورد تدریجا و با مهارت غلبه کنید.خودداری را به طرز
ماهرانه ای به او بیاموزید.خوشبختانه این حالت هوسرانی محدود می شود به کسی که او را دوست دارد,زیرا احساس فطری و ذاتی درستکاری,او را در جاده
مستقیم و باریک عشق نگاه می دارد.او دوست ندارد یک رابطه عاشقانه را بهم بزند و هنگامی که عشق او را بدست آوردید,تقریبا به طور قطع می توانید او را نگهدارید.
د رمورد شغلش او را تشویق کنید و به کارهایش مشتاقانه توجه نشان بدهید.
او دوست دارد نصایح شما را بشنود,صرفنظر از اینکه آنها را تعقیب کند یا نه و البته همیشه باید بصورت نصیحت باشد نه فرمان دادن.او می خواهد خودش راهنما وفعال باشد.از اینکه شمارا زیر سلطه قرار بدهد لذت می برد,لیکن اگر شما مسایل کوچک زیادی را که مطرح می شود به او واگذارید و در عوض خودتان روی مسایل مهم تمرکز کنید,به آسانی کلاه سرش می رود!
چگونه می توانید با یک زن متولد آبان ازدواج سعادتمندی داشته باشید

همیشه این را به یاد داشته باشید که همسر آبان ماهی شما به وسیله سیاره پلوتو هدایت می شود ونیروی فوق العاده ای در طبیعت او وجود دارد که اگر آن را به طریق مثبت به کار ببرد می تواند یک فرشته کمک کننده باشد و در صورتی که این نیرو به طریق منفی به کار رود می تواند موجودی باشد با زخم زبانهای تلخ سیل آسا که می تواند ناراحتی روانی برای شما درست کند!او معمولا قادر به محدود کردن این خلق و خوی پر قدرت که مربوط به سیاره پلوتو می باشد,هست.رفتار عادی او شیرین,مهربان و بامحبت است.طغیانهای خشم او اکثرا طوفانهای کوتاه مدتی هستند که بزودی از بین می روند.اگر او تبدیل به موجودی غرغرو و سواستفاده کننده بشود,به احتمال زیاد شما مقصر هستید و دلیل آن یکی از این دو است:منحرف شدن توجه شما از او به یک زن دیگر و یا ولخرجی و اسراف پولی که بدقت پس انداز شده,برای مخارجی بی اهمیت و احمقانه.
زن آبان ماهی شما به طرز غیر عادی حسود است و اکثرا بدون یک دلیل قانع کننده به شما سوظن می برد.عدم علاقه او به تجملات از این آرزو ریشه می گیردکه می خواهد آینده ای با امنیت مالی داشته باشد.شما بایستی به طریق شایسته و معقولی رفتار کنید تا خانه شما جای آرام و صلح آمیزی باشد,البته بجز آن طوفانهای کوچک زود گذری که در تمام ازدواجها پیش می آید.
همسر آبان ماهی شما یک آشپز و خانه دار خوب است.بچه ها را دوست دارد
و مادری مهربان ولی کمی خشن و ثابت قدم است.طبیعت به او صفات تمام عیاری داده است.او هرگز شما را به وقت سختی ترک نخواهد کرد بلکه با کمال
خوشحالی تا آخرین نفس یاریتان خواهد کرد.سیاره پلوتو به او تحمل و پایداری
فوق العاده همراه با شجاعت داده است که در برخورد با موانع و محضورات فوق
تحمل,بسیار به کار می آید.او در جستجوی طلاق یا جدایی نیست مگر اینکه شدیدا از چیزی برانگیخته شده باشد.شما می توانید به وسیله همیشه صبور بودن,با ملاحظه بودن و بخشنده بودن عشق او را برای خودتان حفظ کنید.
چگونه می توانید با یک مرد متولد آبان ازدواج سعادتمندی داشته باشید

شوهر آبان ماهی شما موجودی جذاب و فعال است که به طور قابل ملاحظه ای
برای زنان جاذبه دارد,با دلرباییهای گاه و بیگاه که جای نگرانی ندارد مگر اینکه خود شما به وسیله ابراز مخالفتها این دلبرییها را به مراحل عملی سوق دهید.
او به وسیله سیاره پلوتو هدایت می شود و بر سر هر مرحله مسئله بی اهمیت,حتی اگر خودش آن را مرتکب شده باشد,آماده جنگ و جدال است.او بیشتر گیرنده است تا دهنده.بیشتر در موارد شغلی است که دوست دارد دستور بدهد و یا مقام و موقعیتی را بدست آورد.او به طور کاملا طبیعی از هر نوع کوششی که او را وادار به دست زدن به عملی بکند که خلاف خواسته اش باشد,خشمگین می شود.این آمادگی در او هست که کینه ای را دل خود نگه نگهدارد و صبر کند تا روزی که بتواند در مورد حتی یک مسئله جزیی با شما ستیزه کند.اگر شما موجود زرنگی باشید,بدون اینکه شخصیت و تمایلات خود را نادیده بگیرید,می توانید او را سر به راه و آرام نگهدارید.طوفارنهای وحی او را بدون تلافی کردن از سر بگذرانید و تقاضاهای خود را برای مواقع مناسب بگذارید
حتی اگر حق با شما باشد,سعی کنید مسایل کوچک بدون جر و بحث پیش بروند.به وسیله کوتاه آمدن در مورد موضوعاتی که زیاد مهم نیستند,موافقت کنید که او تمایلاتش را به طریقی که خودش دوست دارد انجان دهد.از او بخواهید که او هم متقابلا در مورد مسایل معدودی که برای شما مهم هستند,
کوتاه بیاید.به طور خلاصه همیشه صبور,محتاط و با سیاست رفتار کنید.همسر آبان ماهی شما طبیعتا یک پولساز خوب است.او از رفتار افراطی و ولخرجی خوشش می آید و ممکن است با بی توجهی بیش از میزانی که در توانایی خانواده شماست,خرج کند.اگر شما در این باره مصمم باشید می توانید اوضاع
مالی خانواده را کنترل کنید و احتمالا باید هم این کاررا بکنید.
او زمانی که به وسیله حلقه ای از دوستان شوخ و شاد محاصره می شود خیلی خوشحال است.ترتیب دادن یک برنامه اجتماعی مداوم عاقلانه است.اگر شما او را سرگرم و مشغول نگهدارید,توجهش به جای دیگری معطوف نخواهد شد.متولدین آبان و مسایل عاطفی

متولد آبان یک انگیزه بسیار قدرتمند جسمانی دارد که بهتر است تعهد محکمی
هم به همرا ه داشته باشد تا بتواند روی این رابطه متمرکز شود.می تواند نسبت به شریک زندگی اش بسیار حسود باشد و درعین حال قابلیت داشتن یک رابطه شاد را نیز دارد.مردان آبان ماهی احتیاج به زنی دارند که از همه نظر شریک آنها باشد.ارتباطشان بایستی یک رابطه هیچ یا همه چیز باشد.زنان آبان ماهی به مردان قوی احتیاج دارند,لیکن از آنجا که خودشان هم از جهت فکری موجوداتی قوی هستند,اغلب اوقات مردان ضعیف را که به دنبال رفاه هستند به سوی خود جلب می کنند.

در مورد زن متولد آبان از کارهای زیر اجتناب کنید

1-اگر او خودش اهل زخم زبان زدن و بدگمانی باشد سعی کنید شما اینطور نباشید.
2-از خود عدم شجاعت یا تمایل به عقب نشینی در مورد کار و کوشش نشان ندهید.
3-از افسردگی و بدخلقی اجتناب کنید.او اشخاص سرزنده را دوست دارد.
4-به نظر خسته و تنگ نظر نیایید زیرا او از دیدن هر نشانه ای از خست بخصوص در حضور دیگران خشمگین می شود.

در مورد مرد متولد آبان از کارهای زیر اجتناب کنید

1-از صرف مقدار زیادی توجه به او دریغ نورزید.
2-از موقعیتهای درگیر کننده با اقوام دوری کنید و از او انتظار نداشته باشید همیشه آماده پذیرفتن هر اجتماعی باشد.او بخصوص از مراسم رسمی خوشش نمی آید.
3-زیاده از حد حالت مطمئن و مثبت به خود نگیرید.بخصوص اصرار نکنید اوچیزهایی را مطالعه کند که دوست ندارد.متولدین ماه آبان:
- ایرانی
محمد حسینی بهشتی (ریاست پیشین دیوانعالی)
نیما یوشیج (شاعر ایرانی)
علی تجویدی (موسیقیدان ایرانی)
آیدین آغداشلو (نقاش ایرانی)
فاطمه معتمد آریا (بازیگر)
آتنه فقیه نصیری (بازیگر)
مریم حیدر زاده (شاعر)
ویشکا آسایش (بازیگر)
علی کریمی (فوتبالیست)
شیلا خداداد (بازیگر)
احسان خواجه امیری (خواننده)
امید تاجیک (بزرگترن تاجر ایران)
- فرنگی
فرانسوا میتران (رییس جمهور پیشین فرانسه )
ماری کوری (دانشمند فرانسوی)
سالک (میکروبیولوژیست آمریکایی)
پابلو پیکاسو (نقاش اسپانیایی)
ایندیرا گاندی (رهبرملی هند)
جواهر لعل نهرو (رهبرملی هند)
ماری آنتوانت (ملکه فرانسه)
مارتین لوتر (کشیش آلمانی بنیانگذار مذهب پروتستان)
رابرت کندی (سناتور آمریکایی)
چیانگ کای چک (رهبرچین)ت
ئودور روزولت (رئیس جمهور آمریکا)
شارل دوگل (ژنرال فرانسوی)
ریچارد برتون (هنرپیشه انگلیسی)
علامه اقبال لاهوری (اندیشمند و شاعر هندی)

 
ساقی بیار باده که ماه صیام رفت
درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم
عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

مستم کن آن چنان که ندانم ز بیخودی
در عرصه خیال که آمد کدام رفت

بر بوی آن که جرعه جامت به ما رسد
در مصطبه دعای تو هر صبح و شام رفت

دل را که مرده بود حیاتی به جان رسید
تا بویی از نسیم می‌اش در مشام رفت

زاهد غرور داشت سلامت نبرد راه
رند از ره نیاز به دارالسلام رفت

نقد دلی که بود مرا صرف باده شد
قلب سیاه بود از آن در حرام رفت

در تاب توبه چند توان سوخت همچو عود
می ده که عمر در سر سودای خام رفت

دیگر مکن نصیحت حافظ که ره نیافت
گمگشته‌ای که باده نابش به کام رفت

..............................

 

آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

Delivered by FeedBurner

  وبلاگ شب مهتابی را چطور می بینی؟


 
   
   
   
 
 
   
   
   
  دانلود آهنگ , روانشناسی , آزمون روانشناسی , داستان های مهتاب , داستان دنباله دار , تست روانشناسی , دلنوشته , عکاسی های مهتاب , عکاسی های خودم , دلنوشته عاشقانه ,  
  » تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

 
 
تمام حقوق این وب سایت و مطالب آن متعلق به شب مهتابــــــــی می باشد.
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic